F.M.L.A. TRANS SRL
F.M.L.A. TRANS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri conform codului CAEN 4941.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29398215 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°23784CAEN 4941 n°29168
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Venituri totale (2025)
185 k RON
≈ 36,7 k €
Profit net (2025)
49,1 k RON
≈ 9,74 k €
Capitaluri proprii (2025)
-354 k RON
≈ -70,3 k €
Angajați (2025)
2025
185 k RON
| 2012 | 119 k RON | Profit net: 27,4 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 240 k RON | Profit net: 11,1 k RON |
| 2014 | 411 k RON | Profit net: -43 k RON |
| 2015 | 456 k RON | Profit net: -8,94 k RON |
| 2016 | 508 k RON | Profit net: -9,36 k RON |
| 2017 | 564 k RON | Profit net: -40,9 k RON |
| 2018 | 542 k RON | Profit net: -47,6 k RON |
| 2019 | 387 k RON | Profit net: -72,2 k RON |
| 2020 | 173 k RON | Profit net: -66 k RON |
| 2021 | 111 k RON | Profit net: -40,7 k RON |
| 2022 | 139 k RON | Profit net: -20 k RON |
| 2023 | 136 k RON | Profit net: -30,6 k RON |
| 2024 | 83,3 k RON | Profit net: -51,7 k RON |
| 2025 | 185 k RON | Profit net: 49,1 k RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 185 058 ≈ 36,7 k € | 49 062 ≈ 9,74 k € | 1 |
| 2024 | 83 250 ≈ 16,7 k € | -51 652 ≈ -10,4 k € | 1 |
| 2023 | 135 790 ≈ 27,5 k € | -30 583 ≈ -6,18 k € | 1 |
| 2022 | 139 435 ≈ 28,3 k € | -20 026 ≈ -4,06 k € | 1 |
| 2021 | 111 402 ≈ 22,6 k € | -40 714 ≈ -8,27 k € | 1 |
| 2020 | 173 427 ≈ 35,9 k € | -65 988 ≈ -13,6 k € | 1 |
| 2019 | 387 344 ≈ 81,6 k € | -72 163 ≈ -15,2 k € | 2 |
| 2018 | 541 815 ≈ 116 k € | -47 628 ≈ -10,2 k € | 3 |
| 2017 | 564 211 ≈ 124 k € | -40 858 ≈ -8,94 k € | 3 |
| 2016 | 507 698 ≈ 113 k € | -9 361 ≈ -2,08 k € | 3 |
| 2015 | 455 978 ≈ 103 k € | -8 942 ≈ -2,01 k € | 2 |
| 2014 | 410 510 ≈ 92,4 k € | -43 000 ≈ -9,67 k € | 1 |
| 2013 | 240 210 ≈ 54,4 k € | 11 149 ≈ 2,52 k € | 1 |
| 2012 | 118 661 ≈ 26,6 k € | 27 367 ≈ 6,14 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
57,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,03
Rotation des actifs
1,1
Chiffre d'affaires / salarié
84,9 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-12-29 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma F.M.L.A. TRANS SRL după CUI?
Cauți CUI 29398215. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru F.M.L.A. TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru F.M.L.A. TRANS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea F.M.L.A. TRANS SRL, CUI 29398215, nr. Reg. Com. J2011002628354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are F.M.L.A. TRANS SRL în 2025?
F.M.L.A. TRANS SRL (CUI 29398215) a avut o marjă de profit net de 57,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).