Classement en 2024 : Timiș n°6178CAEN 6920 n°579
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
1,12 M RON
≈ 226 k €
Profit net (2024)
185 k RON
≈ 37,2 k €
Capitaluri proprii (2024)
489 k RON
≈ 98,3 k €
Angajați (2024)
2024
1,12 M RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -300 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | Profit net: -300 RON |
| 2014 | 0 RON | Profit net: 0 RON |
| 2015 | 6,58 k RON | Profit net: 4,5 k RON |
| 2016 | 74,7 k RON | Profit net: 62,9 k RON |
| 2017 | 140 k RON | Profit net: 64,1 k RON |
| 2018 | 222 k RON | Profit net: 110 k RON |
| 2019 | 285 k RON | Profit net: 95,3 k RON |
| 2020 | 295 k RON | Profit net: 37,1 k RON |
| 2021 | 300 k RON | Profit net: 62,4 k RON |
| 2022 | 454 k RON | Profit net: 129 k RON |
| 2023 | 785 k RON | Profit net: 301 k RON |
| 2024 | 1,12 M RON | Profit net: 185 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 122 750 ≈ 226 k € | 185 081 ≈ 37,2 k € | 3 | ||||
| 2023 | 785 416 ≈ 159 k € | 300 659 ≈ 60,8 k € | 3 | ||||
| 2022 | 453 893 ≈ 92 k € | 129 189 ≈ 26,2 k € | 2 | ||||
| 2021 | 299 865 ≈ 60,9 k € | 62 393 ≈ 12,7 k € | 2 | ||||
| 2020 | 294 768 ≈ 60,9 k € | 37 091 ≈ 7,67 k € | 3 | ||||
| 2019 | 285 034 ≈ 60,1 k € | 95 336 ≈ 20,1 k € | 3 | ||||
| 2018 | 222 138 ≈ 47,7 k € | 109 502 ≈ 23,5 k € | 2 | ||||
| 2017 | 139 905 ≈ 30,6 k € | 64 104 ≈ 14 k € | 1 | ||||
| 2016 | 74 746 ≈ 16,6 k € | 62 897 ≈ 14 k € | — | ||||
| 2015 | 6 575 ≈ 1,48 k € | 4 501 ≈ 1,01 k € | — | ||||
| 2014 | 0 ≈ 0 € | 0 ≈ 0 € | — | ||||
| 2013 | 0 ≈ 0 € | -300 ≈ -67,9 € | — | ||||
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -300 ≈ -67,3 € | — | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 22 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
16,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
37,8%
Ratio de liquidité générale
0,89
Rotation des actifs
1,21
Chiffre d'affaires / salarié
374 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- HUMAN RESURCES & PAYROLL S.R.L.
Administrateur commun : TĂNASĂ VIOLETA
- PROFIT ACCOUNT COMPANY S.R.L.
Administrateur commun : TĂNASĂ VIOLETA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2022-11-01 | — | |
| 2018-12-21 | 2019-01-16 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2012-05-10 | 2013-01-03 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.a) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 29398185. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L., CUI 29398185, nr. Reg. Com. J2011002625351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L. în 2024?
ACCENDIA ACCOUNTING LEDGER S.R.L. (CUI 29398185) a avut o marjă de profit net de 16,5% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).