COBALT SIGN SRL
COBALT SIGN SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6201.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29364018 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°2450CAEN 6201 n°451
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
3,78 M RON
≈ 750 k €
Profit net (2025)
538 k RON
≈ 107 k €
Capitaluri proprii (2025)
538 k RON
≈ 107 k €
Angajați (2025)
2025
3,78 M RON
| 2012 | 84,9 k RON | Profit net: 19,8 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 92,5 k RON | Profit net: 15,3 k RON |
| 2014 | 204 k RON | Profit net: -54,2 k RON |
| 2015 | 358 k RON | Profit net: 68,7 k RON |
| 2016 | 817 k RON | Profit net: 391 k RON |
| 2017 | 1,24 M RON | Profit net: 490 k RON |
| 2018 | 1,88 M RON | Profit net: 656 k RON |
| 2019 | 2,16 M RON | Profit net: 701 k RON |
| 2020 | 1,76 M RON | Profit net: 461 k RON |
| 2021 | 1,58 M RON | Profit net: 95,2 k RON |
| 2022 | 3,31 M RON | Profit net: 724 k RON |
| 2023 | 3,4 M RON | Profit net: 599 k RON |
| 2024 | 3,48 M RON | Profit net: 375 k RON |
| 2025 | 3,78 M RON | Profit net: 538 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 777 587 ≈ 750 k € | 537 527 ≈ 107 k € | 15 |
| 2024 | 3 477 386 ≈ 699 k € | 374 520 ≈ 75,3 k € | 16 |
| 2023 | 3 396 435 ≈ 687 k € | 598 704 ≈ 121 k € | 16 |
| 2022 | 3 307 127 ≈ 671 k € | 723 849 ≈ 147 k € | 15 |
| 2021 | 1 583 391 ≈ 322 k € | 95 186 ≈ 19,3 k € | 11 |
| 2020 | 1 757 519 ≈ 363 k € | 461 311 ≈ 95,4 k € | 11 |
| 2019 | 2 164 110 ≈ 456 k € | 700 890 ≈ 148 k € | 12 |
| 2018 | 1 884 053 ≈ 405 k € | 655 667 ≈ 141 k € | 11 |
| 2017 | 1 241 569 ≈ 272 k € | 490 063 ≈ 107 k € | 8 |
| 2016 | 817 019 ≈ 182 k € | 390 674 ≈ 87 k € | 6 |
| 2015 | 358 237 ≈ 80,6 k € | 68 700 ≈ 15,5 k € | 4 |
| 2014 | 203 675 ≈ 45,8 k € | -54 236 ≈ -12,2 k € | 4 |
| 2013 | 92 490 ≈ 20,9 k € | 15 264 ≈ 3,45 k € | 2 |
| 2012 | 84 865 ≈ 19 k € | 19 789 ≈ 4,44 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
14,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,9%
Ratio de liquidité générale
1,15
Rotation des actifs
1,96
Chiffre d'affaires / salarié
252 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- SERELE SUPER COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- APIVEST COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- DE BANAT COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- TIMLACTAGRO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- OVIS LUGOJANA COOPERATIVA AGRICOLĂ(Timiş)
- COOPERATIVA DE CONSUM OLTENEŞTI-CREŢEŞTI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1(Vaslui)
- SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART(Bucureşti)
- COOPERATIVA AGRICOLA TRANSILVANIA COOPERATIVA AGRICOLĂ(Cluj)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- MOBILE DEVELOPMENT SHOP SRL
Administrateur commun : CSERTUS ARTHUR
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-09-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma COBALT SIGN SRL după CUI?
Cauți CUI 29364018. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COBALT SIGN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru COBALT SIGN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea COBALT SIGN SRL, CUI 29364018, nr. Reg. Com. J35/2559/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are COBALT SIGN SRL în 2025?
COBALT SIGN SRL (CUI 29364018) a avut o marjă de profit net de 14,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).