Retour à la recherche

BON STEEL SRL

ActifAssujetti à la TVA

BON STEEL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.676.280 lei și un profit net de 614.655 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29332334 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3784CAEN 7112 n°1333

Informations générales

NomBON STEEL SRL
CUI29332334
N° d'immatriculationJ2011002471350
AdresseVENUS, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation11/11/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NEAGOIE BOGDANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,16 M RON

vs 1,68 M RON

≈ 429 k €

Profit net (2025)

946 k RON

vs 615 k RON

≈ 188 k €

Capitaluri proprii (2025)

947 k RON

vs 616 k RON

≈ 188 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 159 437
≈ 429 k €
945 732
≈ 188 k €
0
2024
1 676 280
≈ 337 k €
614 655
≈ 124 k €
7
2023
1 691 615
≈ 342 k €
732 607
≈ 148 k €
8
2022
1 665 103
≈ 338 k €
764 531
≈ 155 k €
7
2021
1 168 407
≈ 237 k €
525 383
≈ 107 k €
7
2020
1 054 528
≈ 218 k €
362 456
≈ 74,9 k €
7
2019
1 121 667
≈ 236 k €
445 750
≈ 93,9 k €
6
2018
952 399
≈ 205 k €
381 254
≈ 81,9 k €
6
2017
831 410
≈ 182 k €
441 664
≈ 96,7 k €
6
2016
468 601
≈ 104 k €
131 460
≈ 29,3 k €
5
2015
508 380
≈ 114 k €
159 440
≈ 35,9 k €
4
2014
389 565
≈ 87,6 k €
138 969
≈ 31,3 k €
3
2013
270 657
≈ 61,2 k €
139 183
≈ 31,5 k €
2
2012
201 979
≈ 45,3 k €
131 277
≈ 29,5 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,6

Rotation des actifs

0,99

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-12-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BON STEEL SRL după CUI?

Cauți CUI 29332334. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BON STEEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BON STEEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BON STEEL SRL, CUI 29332334, nr. Reg. Com. J2011002471350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BON STEEL SRL în 2025?

BON STEEL SRL (CUI 29332334) a avut o marjă de profit net de 43,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).