SHOU YE SRL
SHOU YE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.211.347 lei și un profit net de 376.078 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29300227 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°4408CAEN 4719 n°681
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,76 M RON
≈ 349 k €
Profit net (2025)
137 k RON
≈ 27,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
646 k RON
≈ 128 k €
Angajați (2025)
2025
1,76 M RON
| 2015 | 445 k RON | Profit net: 63,7 k RON |
|---|---|---|
| 2016 | 911 k RON | Profit net: 162 k RON |
| 2017 | 1,04 M RON | Profit net: 215 k RON |
| 2018 | 1,13 M RON | Profit net: 183 k RON |
| 2019 | 1,16 M RON | Profit net: 223 k RON |
| 2020 | 939 k RON | Profit net: 196 k RON |
| 2021 | 1,21 M RON | Profit net: 290 k RON |
| 2022 | 1,73 M RON | Profit net: 492 k RON |
| 2023 | 2,39 M RON | Profit net: 868 k RON |
| 2024 | 2,21 M RON | Profit net: 376 k RON |
| 2025 | 1,76 M RON | Profit net: 137 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 758 823 ≈ 349 k € | 136 762 ≈ 27,1 k € | 7 |
| 2024 | 2 211 347 ≈ 445 k € | 376 078 ≈ 75,6 k € | 7 |
| 2023 | 2 385 646 ≈ 482 k € | 868 387 ≈ 176 k € | 8 |
| 2022 | 1 728 240 ≈ 350 k € | 491 920 ≈ 99,8 k € | 8 |
| 2021 | 1 214 523 ≈ 247 k € | 290 424 ≈ 59 k € | 5 |
| 2020 | 938 737 ≈ 194 k € | 195 683 ≈ 40,5 k € | 6 |
| 2019 | 1 158 843 ≈ 244 k € | 222 539 ≈ 46,9 k € | 8 |
| 2018 | 1 130 853 ≈ 243 k € | 183 016 ≈ 39,3 k € | 7 |
| 2017 | 1 036 279 ≈ 227 k € | 214 749 ≈ 47 k € | 7 |
| 2016 | 911 202 ≈ 203 k € | 162 381 ≈ 36,2 k € | 7 |
| 2015 | 444 887 ≈ 100 k € | 63 724 ≈ 14,3 k € | 8 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
7,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
21,2%
Ratio de liquidité générale
2,11
Rotation des actifs
1,43
Chiffre d'affaires / salarié
251 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-12-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SHOU YE SRL după CUI?
Cauți CUI 29300227. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SHOU YE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SHOU YE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SHOU YE SRL, CUI 29300227, nr. Reg. Com. J2011002410353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SHOU YE SRL în 2025?
SHOU YE SRL (CUI 29300227) a avut o marjă de profit net de 7,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).