CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L.
CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 616.480 lei și un profit net de 128.804 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29293952 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°8907CAEN 8622 n°3129
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
616 k RON
≈ 122 k €
Profit net (2025)
129 k RON
≈ 25,6 k €
Capitaluri proprii (2025)
134 k RON
≈ 26,7 k €
Angajați (2025)
2025
616 k RON
| 2012 | 10,4 k RON | Profit net: 184 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 23,3 k RON | Profit net: 13,5 k RON |
| 2014 | 31,9 k RON | Profit net: 16,4 k RON |
| 2015 | 43,2 k RON | Profit net: 6,93 k RON |
| 2016 | 33,9 k RON | Profit net: -11,9 k RON |
| 2017 | 27,3 k RON | Profit net: 627 RON |
| 2018 | 53,6 k RON | Profit net: 2,61 k RON |
| 2019 | 80,7 k RON | Profit net: 1,34 k RON |
| 2020 | 71,1 k RON | Profit net: 23,5 k RON |
| 2021 | 292 k RON | Profit net: 52,7 k RON |
| 2022 | 755 k RON | Profit net: 309 k RON |
| 2023 | 712 k RON | Profit net: 83,8 k RON |
| 2024 | 471 k RON | Profit net: 50,2 k RON |
| 2025 | 616 k RON | Profit net: 129 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 616 480 ≈ 122 k € | 128 804 ≈ 25,6 k € | 3 |
| 2024 | 471 472 ≈ 94,8 k € | 50 182 ≈ 10,1 k € | 2 |
| 2023 | 711 757 ≈ 144 k € | 83 792 ≈ 16,9 k € | 2 |
| 2022 | 755 208 ≈ 153 k € | 308 894 ≈ 62,6 k € | 2 |
| 2021 | 292 103 ≈ 59,4 k € | 52 718 ≈ 10,7 k € | 1 |
| 2020 | 71 148 ≈ 14,7 k € | 23 522 ≈ 4,86 k € | 1 |
| 2019 | 80 690 ≈ 17 k € | 1 341 ≈ 283 € | 1 |
| 2018 | 53 553 ≈ 11,5 k € | 2 614 ≈ 562 € | 1 |
| 2017 | 27 316 ≈ 5,98 k € | 627 ≈ 137 € | 2 |
| 2016 | 33 943 ≈ 7,56 k € | -11 933 ≈ -2,66 k € | 2 |
| 2015 | 43 230 ≈ 9,73 k € | 6 933 ≈ 1,56 k € | 2 |
| 2014 | 31 930 ≈ 7,18 k € | 16 387 ≈ 3,69 k € | 0 |
| 2013 | 23 331 ≈ 5,28 k € | 13 471 ≈ 3,05 k € | — |
| 2012 | 10 420 ≈ 2,34 k € | 184 ≈ 41,3 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
20,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
95,9%
Ratio de liquidité générale
0,15
Rotation des actifs
1,16
Chiffre d'affaires / salarié
205 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2026-02-02 | 2026-04-03 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2017-11-07 | 2018-01-11 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 29293952. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L., CUI 29293952, nr. Reg. Com. J2011002402354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L. în 2025?
CLINICA DR. CLAUDIA PETREA S.R.L. (CUI 29293952) a avut o marjă de profit net de 20,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).