M.M. JOB TRENDS SRL
M.M. JOB TRENDS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 189.340 lei și profitul net a fost de 17.267 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29258408 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°18289CAEN 8559 n°2953
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
189 k RON
≈ 37,6 k €
Profit net (2025)
17,3 k RON
≈ 3,43 k €
Capitaluri proprii (2025)
307 k RON
≈ 61 k €
Angajați (2025)
2025
189 k RON
| 2012 | 136 k RON | Profit net: 23 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 197 k RON | Profit net: 76,1 k RON |
| 2014 | 279 k RON | Profit net: 132 k RON |
| 2015 | 257 k RON | Profit net: 83,3 k RON |
| 2016 | 276 k RON | Profit net: 115 k RON |
| 2017 | 259 k RON | Profit net: 81,3 k RON |
| 2018 | 142 k RON | Profit net: 17 RON |
| 2019 | 93,3 k RON | Profit net: -42 k RON |
| 2020 | 80,5 k RON | Profit net: -13,5 k RON |
| 2021 | 90,9 k RON | Profit net: -39,2 k RON |
| 2022 | 86,9 k RON | Profit net: -74,3 k RON |
| 2023 | 97,7 k RON | Profit net: -40,4 k RON |
| 2024 | 144 k RON | Profit net: -6,52 k RON |
| 2025 | 189 k RON | Profit net: 17,3 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 189 340 ≈ 37,6 k € | 17 267 ≈ 3,43 k € | 1 |
| 2024 | 144 350 ≈ 29 k € | -6 516 ≈ -1,31 k € | 1 |
| 2023 | 97 670 ≈ 19,7 k € | -40 392 ≈ -8,17 k € | 1 |
| 2022 | 86 949 ≈ 17,6 k € | -74 288 ≈ -15,1 k € | 2 |
| 2021 | 90 907 ≈ 18,5 k € | -39 214 ≈ -7,97 k € | 2 |
| 2020 | 80 483 ≈ 16,6 k € | -13 525 ≈ -2,8 k € | 2 |
| 2019 | 93 308 ≈ 19,7 k € | -42 001 ≈ -8,85 k € | 2 |
| 2018 | 142 181 ≈ 30,6 k € | 17 ≈ 3,65 € | 2 |
| 2017 | 259 064 ≈ 56,7 k € | 81 295 ≈ 17,8 k € | 2 |
| 2016 | 276 150 ≈ 61,5 k € | 114 855 ≈ 25,6 k € | 4 |
| 2015 | 257 490 ≈ 57,9 k € | 83 284 ≈ 18,7 k € | 4 |
| 2014 | 278 689 ≈ 62,7 k € | 132 134 ≈ 29,7 k € | 3 |
| 2013 | 196 572 ≈ 44,5 k € | 76 129 ≈ 17,2 k € | 3 |
| 2012 | 136 338 ≈ 30,6 k € | 22 962 ≈ 5,15 k € | 3 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
9,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
5,6%
Ratio de liquidité générale
14,09
Rotation des actifs
0,57
Chiffre d'affaires / salarié
189 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-01-01 | 2020-04-21 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma M.M. JOB TRENDS SRL după CUI?
Cauți CUI 29258408. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru M.M. JOB TRENDS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru M.M. JOB TRENDS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea M.M. JOB TRENDS SRL, CUI 29258408, nr. Reg. Com. J2011002340355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are M.M. JOB TRENDS SRL în 2025?
M.M. JOB TRENDS SRL (CUI 29258408) a avut o marjă de profit net de 9,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).