V - SANDOMARY SRL
V - SANDOMARY SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 515.454 lei și un profit net de 64.249 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29247760 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°5292CAEN 4725 n°60
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,37 M RON
≈ 272 k €
Profit net (2025)
721 k RON
≈ 143 k €
Capitaluri proprii (2025)
931 k RON
≈ 185 k €
Angajați (2025)
2025
1,37 M RON
| 2012 | 29,3 k RON | Profit net: -12,3 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 40,7 k RON | Profit net: -39,7 k RON |
| 2014 | 143 k RON | Profit net: -48,4 k RON |
| 2015 | 284 k RON | Profit net: -6,13 k RON |
| 2016 | 452 k RON | Profit net: 60,8 k RON |
| 2017 | 411 k RON | Profit net: 25,3 k RON |
| 2018 | 494 k RON | Profit net: 27,1 k RON |
| 2019 | 406 k RON | Profit net: 44,7 k RON |
| 2020 | 354 k RON | Profit net: 14,7 k RON |
| 2021 | 358 k RON | Profit net: 9,97 k RON |
| 2022 | 359 k RON | Profit net: -8,23 k RON |
| 2023 | 515 k RON | Profit net: 64,2 k RON |
| 2024 | 515 k RON | Profit net: 64,2 k RON |
| 2025 | 1,37 M RON | Profit net: 721 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 368 587 ≈ 272 k € | 720 503 ≈ 143 k € | 0 |
| 2024 | 515 454 ≈ 104 k € | 64 249 ≈ 12,9 k € | 2 |
| 2023 | 515 454 ≈ 104 k € | 64 249 ≈ 13 k € | 2 |
| 2022 | 359 389 ≈ 72,9 k € | -8 233 ≈ -1,67 k € | 2 |
| 2021 | 358 050 ≈ 72,8 k € | 9 973 ≈ 2,03 k € | 2 |
| 2020 | 354 134 ≈ 73,2 k € | 14 689 ≈ 3,04 k € | 2 |
| 2019 | 406 171 ≈ 85,6 k € | 44 666 ≈ 9,41 k € | 2 |
| 2018 | 493 794 ≈ 106 k € | 27 097 ≈ 5,82 k € | 2 |
| 2017 | 410 895 ≈ 89,9 k € | 25 266 ≈ 5,53 k € | 2 |
| 2016 | 452 225 ≈ 101 k € | 60 784 ≈ 13,5 k € | 3 |
| 2015 | 284 261 ≈ 64 k € | -6 134 ≈ -1,38 k € | 4 |
| 2014 | 143 225 ≈ 32,2 k € | -48 419 ≈ -10,9 k € | 4 |
| 2013 | 40 680 ≈ 9,21 k € | -39 696 ≈ -8,98 k € | 4 |
| 2012 | 29 312 ≈ 6,58 k € | -12 293 ≈ -2,76 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
52,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
77,4%
Ratio de liquidité générale
10,79
Rotation des actifs
1,33
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-11-10 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma V - SANDOMARY SRL după CUI?
Cauți CUI 29247760. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V - SANDOMARY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru V - SANDOMARY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea V - SANDOMARY SRL, CUI 29247760, nr. Reg. Com. J35/2322/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are V - SANDOMARY SRL în 2025?
V - SANDOMARY SRL (CUI 29247760) a avut o marjă de profit net de 52,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).