Classement en 2024 : Timiș n°3997CAEN 4774 n°177
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
2,03 M RON
≈ 407 k €
Profit net (2024)
277 k RON
≈ 55,8 k €
Capitaluri proprii (2024)
625 k RON
≈ 126 k €
Angajați (2024)
2024
2,03 M RON
| 2012 | 3,42 k RON | Profit net: -8,6 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 62,2 k RON | Profit net: 1,02 k RON |
| 2014 | 389 k RON | Profit net: 60,3 k RON |
| 2016 | 800 k RON | Profit net: 150 k RON |
| 2017 | 903 k RON | Profit net: 146 k RON |
| 2018 | 1,03 M RON | Profit net: 238 k RON |
| 2019 | 1,24 M RON | Profit net: 212 k RON |
| 2020 | 1,44 M RON | Profit net: 370 k RON |
| 2022 | 1,61 M RON | Profit net: 307 k RON |
| 2023 | 1,84 M RON | Profit net: 447 k RON |
| 2024 | 2,03 M RON | Profit net: 277 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 026 952 ≈ 407 k € | 277 429 ≈ 55,8 k € | 4 | ||||
| 2023 | 1 840 681 ≈ 372 k € | 446 583 ≈ 90,3 k € | 3 | ||||
| 2022 | 1 610 262 ≈ 327 k € | 306 922 ≈ 62,2 k € | 3 | ||||
| 2020 | 1 443 278 ≈ 298 k € | 369 803 ≈ 76,5 k € | 3 | ||||
| 2019 | 1 237 626 ≈ 261 k € | 211 917 ≈ 44,7 k € | 3 | ||||
| 2018 | 1 030 681 ≈ 221 k € | 238 477 ≈ 51,2 k € | 3 | ||||
| 2017 | 902 532 ≈ 198 k € | 146 165 ≈ 32 k € | 3 | ||||
| 2016 | 799 684 ≈ 178 k € | 149 914 ≈ 33,4 k € | 2 | ||||
| 2014 | 388 991 ≈ 87,5 k € | 60 264 ≈ 13,6 k € | 1 | ||||
| 2013 | 62 151 ≈ 14,1 k € | 1 024 ≈ 232 € | 2 | ||||
| 2012 | 3 415 ≈ 766 € | -8 597 ≈ -1,93 k € | — | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
13,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
44,4%
Ratio de liquidité générale
1,41
Rotation des actifs
1,59
Chiffre d'affaires / salarié
507 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- CLAVITECH MEDICAL S.R.L.
Administrateur commun : SUCILĂ CLAUDIA-GABRIELA
- CLINICA MEDARTMEDICAL S.R.L.
Administrateur commun : SUCILĂ CLAUDIA-GABRIELA
- CLAVIROX STUDIO S.R.L.
Administrateur commun : SUCILĂ CLAUDIA-GABRIELA
- ORTOART TIM SRL
Administrateur commun : SUCILĂ CLAUDIA-GABRIELA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-03-11 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CLAVIROX MEDICAL SRL după CUI?
Cauți CUI 29234042. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLAVIROX MEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CLAVIROX MEDICAL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CLAVIROX MEDICAL SRL, CUI 29234042, nr. Reg. Com. J2011002294353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CLAVIROX MEDICAL SRL în 2024?
CLAVIROX MEDICAL SRL (CUI 29234042) a avut o marjă de profit net de 13,7% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).