Retour à la recherche

YULY-CHRIS AGRO SALES SRL

ActifAssujetti à la TVA

YULY-CHRIS AGRO SALES SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Bucu, județul Ialomița. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29214576 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°2254CAEN 4611 n°225

Informations générales

NomYULY-CHRIS AGRO SALES SRL
CUI29214576
N° d'immatriculationJ21/414/2011
AdresseStr. BUCUREŞTI, 110, Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa
Code CAEN principal4611
Codes CAEN autorisés4611494173207712
Date d'immatriculation12/10/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

365 k RON

vs 366 k RON

≈ 72,4 k €

Profit net (2025)

125 k RON

vs 202 k RON

≈ 24,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

126 k RON

vs 202 k RON

≈ 24,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
364 575
≈ 72,4 k €
125 285
≈ 24,9 k €
1
2024
365 517
≈ 73,5 k €
202 164
≈ 40,6 k €
1
2023
330 362
≈ 66,8 k €
134 449
≈ 27,2 k €
1
2022
301 232
≈ 61,1 k €
156 302
≈ 31,7 k €
1
2021
336 725
≈ 68,4 k €
145 056
≈ 29,5 k €
1
2020
299 028
≈ 61,8 k €
128 009
≈ 26,5 k €
1
2019
97 500
≈ 20,5 k €
-40 075
≈ -8,45 k €
0
2018
430 391
≈ 92,5 k €
320 639
≈ 68,9 k €
1
2017
384 930
≈ 84,3 k €
311 171
≈ 68,1 k €
1
2016
207 341
≈ 46,2 k €
121 717
≈ 27,1 k €
1
2015
145 679
≈ 32,8 k €
52 346
≈ 11,8 k €
—
2014
121 279
≈ 27,3 k €
13 964
≈ 3,14 k €
1
2013
115 580
≈ 26,2 k €
16 027
≈ 3,63 k €
1
2012
94 220
≈ 21,1 k €
18 269
≈ 4,1 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

34,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,91

Rotation des actifs

0,93

Chiffre d'affaires / salarié

365 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-11-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma YULY-CHRIS AGRO SALES SRL după CUI?

Cauți CUI 29214576. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru YULY-CHRIS AGRO SALES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru YULY-CHRIS AGRO SALES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea YULY-CHRIS AGRO SALES SRL, CUI 29214576, nr. Reg. Com. J21/414/2011, sediu Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are YULY-CHRIS AGRO SALES SRL în 2025?

YULY-CHRIS AGRO SALES SRL (CUI 29214576) a avut o marjă de profit net de 34,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).