Retour à la recherche

LINEEXCAVATII SRL

ActifAssujetti à la TVA

LINEEXCAVATII SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 454.553 lei și un profit net de 271.125 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29165309 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°10798CAEN 4312 n°748

Informations générales

NomLINEEXCAVATII SRL
CUI29165309
N° d'immatriculationJ2011002148351
AdresseDomino, 15, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation29/09/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

455 k RON

vs 409 k RON

≈ 90,2 k €

Profit net (2025)

271 k RON

vs 196 k RON

≈ 53,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

284 k RON

vs 196 k RON

≈ 56,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
454 553
≈ 90,2 k €
271 125
≈ 53,8 k €
1
2024
409 196
≈ 82,3 k €
195 770
≈ 39,4 k €
1
2023
540 660
≈ 109 k €
316 645
≈ 64 k €
1
2022
650 726
≈ 132 k €
304 003
≈ 61,6 k €
1
2021
446 250
≈ 90,7 k €
307 428
≈ 62,5 k €
2
2020
272 443
≈ 56,3 k €
201 676
≈ 41,7 k €
1
2019
207 061
≈ 43,6 k €
96 911
≈ 20,4 k €
2
2018
158 677
≈ 34,1 k €
97 314
≈ 20,9 k €
2
2017
59 000
≈ 12,9 k €
24 421
≈ 5,35 k €
1
2016
58 500
≈ 13 k €
19 307
≈ 4,3 k €
1
2015
58 180
≈ 13,1 k €
-2 998
≈ -674 €
1
2014
85 000
≈ 19,1 k €
44 037
≈ 9,91 k €
1
2013
66 850
≈ 15,1 k €
40 243
≈ 9,11 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

59,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,6%

Ratio de liquidité générale

3,03

Rotation des actifs

1,2

Chiffre d'affaires / salarié

455 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-11-01—
2013-09-272016-07-14Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LINEEXCAVATII SRL după CUI?

Cauți CUI 29165309. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LINEEXCAVATII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LINEEXCAVATII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LINEEXCAVATII SRL, CUI 29165309, nr. Reg. Com. J2011002148351, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LINEEXCAVATII SRL în 2025?

LINEEXCAVATII SRL (CUI 29165309) a avut o marjă de profit net de 59,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).