Retour à la recherche

LAVABLU S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

LAVABLU S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este repararea și întreținerea autovehiculelor conform codului CAEN 9531.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29127585 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°6525CAEN 9531 n°2952

Informations générales

NomLAVABLU S.R.L.
CUI29127585
N° d'immatriculationJ2011000930202
AdresseB-dul 1 DECEMBRIE, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal9531
Codes CAEN autorisés452081299601
Date d'immatriculation21/09/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GIOSAN SEVER GEORGEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

125 k RON

vs 116 k RON

≈ 24,8 k €

Profit net (2025)

3,1 k RON

vs 448 RON

≈ 615 €

Capitaluri proprii (2025)

43,1 k RON

vs 40 k RON

≈ 8,55 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
125 005
≈ 24,8 k €
3 101
≈ 615 €
1
2024
116 438
≈ 23,4 k €
448
≈ 90,1 €
2
2023
103 295
≈ 20,9 k €
2 079
≈ 420 €
2
2022
102 975
≈ 20,9 k €
3 037
≈ 616 €
1
2021
103 117
≈ 21 k €
164
≈ 33,3 €
0
2020
118 496
≈ 24,5 k €
14 722
≈ 3,04 k €
0
2018
75 908
≈ 16,3 k €
3 019
≈ 649 €
3
2017
74 185
≈ 16,2 k €
-6 464
≈ -1,42 k €
2
2016
67 661
≈ 15,1 k €
706
≈ 157 €
2
2015
66 923
≈ 15,1 k €
4 388
≈ 987 €
2
2014
62 978
≈ 14,2 k €
-3 797
≈ -854 €
3
2013
63 559
≈ 14,4 k €
509
≈ 115 €
3
2012
56 196
≈ 12,6 k €
11 280
≈ 2,53 k €
3
2019Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7,2%

Ratio de liquidité générale

3,33

Rotation des actifs

2,12

Chiffre d'affaires / salarié

125 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-11-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LAVABLU S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29127585. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LAVABLU S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LAVABLU S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LAVABLU S.R.L., CUI 29127585, nr. Reg. Com. J2011000930202, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LAVABLU S.R.L. în 2025?

LAVABLU S.R.L. (CUI 29127585) a avut o marjă de profit net de 2,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).