Retour à la recherche

STROEHLE ENGINEERING SRL

ActifAssujetti à la TVA

STROEHLE ENGINEERING SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 3.355.559 lei și profitul net a fost de 2.002.755 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29079836 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°2700CAEN 7112 n°909

Informations générales

NomSTROEHLE ENGINEERING SRL
CUI29079836
N° d'immatriculationJ2011002012351
AdresseOVIDIU COTRUS, 2A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation07/09/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STROHLE KURTadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,36 M RON

vs 1,82 M RON

≈ 666 k €

Profit net (2025)

2 M RON

vs 1,33 M RON

≈ 398 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,07 M RON

vs 1,39 M RON

≈ 410 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 355 559
≈ 666 k €
2 002 755
≈ 398 k €
1
2024
1 819 419
≈ 366 k €
1 330 478
≈ 267 k €
1
2023
1 539 142
≈ 311 k €
1 232 129
≈ 249 k €
1
2022
2 419 625
≈ 491 k €
1 618 827
≈ 328 k €
1
2021
586 534
≈ 119 k €
491 211
≈ 99,8 k €
1
2020
681 723
≈ 141 k €
415 427
≈ 85,9 k €
1
2019
1 748 567
≈ 368 k €
996 179
≈ 210 k €
1
2018
545 273
≈ 117 k €
384 234
≈ 82,6 k €
1
2017
36 199
≈ 7,92 k €
19 048
≈ 4,17 k €
1
2016
320 590
≈ 71,4 k €
207 361
≈ 46,2 k €
1
2015
262 889
≈ 59,1 k €
-274
≈ -61,6 €
1
2013
1 383 819
≈ 313 k €
147 553
≈ 33,4 k €
5
2012
2 454 163
≈ 551 k €
396 979
≈ 89,1 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

59,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

96,9%

Ratio de liquidité générale

2,84

Rotation des actifs

1,07

Chiffre d'affaires / salarié

3,36 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-06-15—
2011-10-252017-12-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STROEHLE ENGINEERING SRL după CUI?

Cauți CUI 29079836. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STROEHLE ENGINEERING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STROEHLE ENGINEERING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STROEHLE ENGINEERING SRL, CUI 29079836, nr. Reg. Com. J2011002012351, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STROEHLE ENGINEERING SRL în 2025?

STROEHLE ENGINEERING SRL (CUI 29079836) a avut o marjă de profit net de 59,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).