AIM PLUS SRL
AIM PLUS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 722.686 lei și profitul net a fost de 334.976 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29079801 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°8081CAEN 8299 n°2054
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Venituri totale (2025)
1,52 M RON
≈ 301 k €
Profit net (2025)
335 k RON
≈ 66,5 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,18 M RON
≈ 235 k €
Angajați (2025)
2025
1,52 M RON
| 2012 | 157 k RON | Profit net: -12,1 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 341 k RON | Profit net: 37,5 k RON |
| 2014 | 124 k RON | Profit net: 22,1 k RON |
| 2015 | 87,2 k RON | Profit net: 17,6 k RON |
| 2016 | 142 k RON | Profit net: 12,4 k RON |
| 2017 | 274 k RON | Profit net: 111 k RON |
| 2018 | 458 k RON | Profit net: 305 k RON |
| 2019 | 474 k RON | Profit net: 271 k RON |
| 2020 | 444 k RON | Profit net: 181 k RON |
| 2021 | 528 k RON | Profit net: 143 k RON |
| 2022 | 412 k RON | Profit net: -56,9 k RON |
| 2023 | 658 k RON | Profit net: 3,03 k RON |
| 2024 | 557 k RON | Profit net: 132 k RON |
| 2025 | 1,52 M RON | Profit net: 335 k RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 515 395 ≈ 301 k € | 334 976 ≈ 66,5 k € | 1 |
| 2024 | 557 447 ≈ 112 k € | 132 266 ≈ 26,6 k € | 1 |
| 2023 | 658 320 ≈ 133 k € | 3 030 ≈ 613 € | 2 |
| 2022 | 411 812 ≈ 83,5 k € | -56 886 ≈ -11,5 k € | 1 |
| 2021 | 528 262 ≈ 107 k € | 142 912 ≈ 29 k € | 1 |
| 2020 | 444 471 ≈ 91,9 k € | 180 704 ≈ 37,4 k € | 1 |
| 2019 | 474 042 ≈ 99,9 k € | 270 850 ≈ 57,1 k € | 2 |
| 2018 | 457 699 ≈ 98,4 k € | 304 729 ≈ 65,5 k € | 1 |
| 2017 | 274 154 ≈ 60 k € | 110 843 ≈ 24,3 k € | 1 |
| 2016 | 141 609 ≈ 31,5 k € | 12 438 ≈ 2,77 k € | 2 |
| 2015 | 87 209 ≈ 19,6 k € | 17 612 ≈ 3,96 k € | 1 |
| 2014 | 124 157 ≈ 27,9 k € | 22 126 ≈ 4,98 k € | 1 |
| 2013 | 340 501 ≈ 77,1 k € | 37 474 ≈ 8,48 k € | 3 |
| 2012 | 156 528 ≈ 35,1 k € | -12 065 ≈ -2,71 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
46,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
28,3%
Ratio de liquidité générale
3,13
Rotation des actifs
0,49
Chiffre d'affaires / salarié
723 k RON
Istoric
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AIM PLUS SRL după CUI?
Cauți CUI 29079801. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AIM PLUS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AIM PLUS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea AIM PLUS SRL, CUI 29079801, nr. Reg. Com. J35/2009/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AIM PLUS SRL în 2025?
AIM PLUS SRL (CUI 29079801) a avut o marjă de profit net de 46,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).