Retour à la recherche

MV ROBSOL SRL

ActifAssujetti à la TVA

MV ROBSOL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Pentru anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 63.345 lei și un profit net de 27.035 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 29065571 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°25306CAEN 7112 n°13055

Informations générales

NomMV ROBSOL SRL
CUI29065571
N° d'immatriculationJ2011001985359
AdresseStr. BUJORILOR, 65-67/A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation02/09/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
CIUPE MAGDALENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

63,3 k RON

vs 11,7 k RON

≈ 12,6 k €

Profit net (2025)

27 k RON

vs -16,8 k RON

≈ 5,37 k €

Capitaluri proprii (2025)

168 k RON

vs 162 k RON

≈ 33,3 k €

Angajați (2025)

1

2025

63,3 k RON

+442%față de 2024Profit net27 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201225,2 k RONProfit net: -10,8 k RON
201347,1 k RONProfit net: 669 RON
201431,6 k RONProfit net: -2 k RON
201543,7 k RONProfit net: 8,43 k RON
201617,2 k RONProfit net: 674 RON
201752,5 k RONProfit net: 24,1 k RON
201890,3 k RONProfit net: 43 k RON
2019136 k RONProfit net: 47,5 k RON
202015,9 k RONProfit net: -24,4 k RON
2021115 k RONProfit net: 44,2 k RON
202259,5 k RONProfit net: 26,6 k RON
202367,1 k RONProfit net: 20,3 k RON
202411,7 k RONProfit net: -16,8 k RON
202563,3 k RONProfit net: 27 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
63 345
≈ 12,6 k €
27 035
≈ 5,37 k €
1
2024
11 696
≈ 2,35 k €
-16 791
≈ -3,38 k €
1
2023
67 086
≈ 13,6 k €
20 250
≈ 4,09 k €
1
2022
59 514
≈ 12,1 k €
26 563
≈ 5,39 k €
1
2021
115 090
≈ 23,4 k €
44 213
≈ 8,99 k €
1
2020
15 902
≈ 3,29 k €
-24 434
≈ -5,05 k €
1
2019
136 218
≈ 28,7 k €
47 457
≈ 10 k €
1
2018
90 278
≈ 19,4 k €
43 018
≈ 9,24 k €
1
2017
52 536
≈ 11,5 k €
24 107
≈ 5,28 k €
1
2016
17 184
≈ 3,83 k €
674
≈ 150 €
1
2015
43 689
≈ 9,83 k €
8 434
≈ 1,9 k €
1
2014
31 639
≈ 7,12 k €
-1 997
≈ -449 €
1
2013
47 101
≈ 10,7 k €
669
≈ 151 €
1
2012
25 237
≈ 5,66 k €
-10 788
≈ -2,42 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,1%

Ratio de liquidité générale

17,44

Rotation des actifs

0,36

Chiffre d'affaires / salarié

63,3 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-09-28—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MV ROBSOL SRL după CUI?

Cauți CUI 29065571. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MV ROBSOL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MV ROBSOL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MV ROBSOL SRL, CUI 29065571, nr. Reg. Com. J2011001985359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MV ROBSOL SRL în 2025?

MV ROBSOL SRL (CUI 29065571) a avut o marjă de profit net de 42,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).