MIDAVA AGRO SRL
MIDAVA AGRO SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Mereni, județul Constanța. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 0111 pentru cultivarea cerealelor, plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 29056000 · Santé financière
Classement en 2025 : Constanța n°4779CAEN 0111 n°3762
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,31 M RON
≈ 261 k €
Profit net (2025)
142 k RON
≈ 28,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
548 k RON
≈ 109 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 313 076 ≈ 261 k € | 141 879 ≈ 28,2 k € | 4 |
| 2024 | 1 805 679 ≈ 363 k € | 526 280 ≈ 106 k € | 4 |
| 2023 | 1 288 111 ≈ 260 k € | 198 583 ≈ 40,1 k € | 4 |
| 2022 | 2 342 834 ≈ 475 k € | 936 130 ≈ 190 k € | 6 |
| 2021 | 1 981 168 ≈ 403 k € | 256 941 ≈ 52,2 k € | 6 |
| 2020 | 1 118 641 ≈ 231 k € | 296 081 ≈ 61,2 k € | 6 |
| 2019 | 1 025 414 ≈ 216 k € | 131 373 ≈ 27,7 k € | 6 |
| 2018 | 1 421 630 ≈ 305 k € | 169 075 ≈ 36,3 k € | 6 |
| 2017 | 1 000 165 ≈ 219 k € | 436 208 ≈ 95,5 k € | 6 |
| 2016 | 1 475 842 ≈ 329 k € | 139 904 ≈ 31,2 k € | 5 |
| 2015 | 608 816 ≈ 137 k € | 280 316 ≈ 63,1 k € | 5 |
| 2014 | 835 907 ≈ 188 k € | 179 103 ≈ 40,3 k € | 5 |
| 2013 | 679 263 ≈ 154 k € | -104 316 ≈ -23,6 k € | 5 |
| 2012 | 343 151 ≈ 77 k € | -1 219 ≈ -274 € | 3 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
10,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
25,9%
Ratio de liquidité générale
0,57
Rotation des actifs
0,94
Chiffre d'affaires / salarié
328 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- OVICAP STAR SRL(Constanţa)
- DE VIS AGRO SRL(Constanţa)
- SAMMOCOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Constanţa)
- MELENTE AGRO S.R.L.(Constanţa)
- DONALD DUCK SOCIETATE COOPERATIVĂ(Constanţa)
- COOPERATIVA AGRICOLĂ OLTENI AGRO PIN(Constanţa)
- BIO TOP ROMANIA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Constanţa)
- AGRO SALI OMURCEA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Constanţa)
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2012-05-28 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MIDAVA AGRO SRL după CUI?
Cauți CUI 29056000. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIDAVA AGRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MIDAVA AGRO SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MIDAVA AGRO SRL, CUI 29056000, nr. Reg. Com. J2011002018133, sediu Sat Mereni, Comuna Mereni, Constanţa.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MIDAVA AGRO SRL în 2025?
MIDAVA AGRO SRL (CUI 29056000) a avut o marjă de profit net de 10,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).