Classement en 2024 : Timiș n°32610CAEN 4110 n°4068
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Insolvență
Statut
Inactif depuis le 2025-08-26
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
840 RON
≈ 169 €
Profit net (2024)
-164 k RON
≈ -33,1 k €
Capitaluri proprii (2024)
-809 k RON
≈ -163 k €
Angajați (2024)
2024
840 RON
| 2012 | 403 RON | Profit net: -6,85 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | Profit net: -39,8 k RON |
| 2014 | 641 k RON | Profit net: 22,7 k RON |
| 2015 | 701 k RON | Profit net: -132 k RON |
| 2016 | 837 k RON | Profit net: 70,6 k RON |
| 2017 | 1,04 M RON | Profit net: 284 k RON |
| 2018 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -162 k RON |
| 2019 | 98,9 k RON | Profit net: -181 k RON |
| 2020 | 687 k RON | Profit net: 143 k RON |
| 2021 | 0 RON | Profit net: -204 k RON |
| 2022 | 455 RON | Profit net: -184 k RON |
| 2023 | 1,51 k RON | Profit net: -381 k RON |
| 2024 | 840 RON | Profit net: -164 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 840 ≈ 169 € | -164 480 ≈ -33,1 k € | 2 | ||||
| 2023 | 1 513 ≈ 306 € | -380 503 ≈ -76,9 k € | 2 | ||||
| 2022 | 455 ≈ 92,3 € | -184 224 ≈ -37,4 k € | 2 | ||||
| 2021 | 0 ≈ 0 € | -203 863 ≈ -41,4 k € | 2 | ||||
| 2020 | 686 863 ≈ 142 k € | 143 018 ≈ 29,6 k € | 2 | ||||
| 2019 | 98 945 ≈ 20,9 k € | -181 176 ≈ -38,2 k € | 2 | ||||
| 2018 | — | -162 215 ≈ -34,9 k € | 2 | ||||
| 2017 | 1 035 342 ≈ 227 k € | 284 131 ≈ 62,2 k € | 2 | ||||
| 2016 | 837 294 ≈ 186 k € | 70 635 ≈ 15,7 k € | 1 | ||||
| 2015 | 701 443 ≈ 158 k € | -131 993 ≈ -29,7 k € | — | ||||
| 2014 | 641 464 ≈ 144 k € | 22 672 ≈ 5,1 k € | — | ||||
| 2013 | 0 ≈ 0 € | -39 814 ≈ -9,01 k € | — | ||||
| 2012 | 403 ≈ 90,4 € | -6 853 ≈ -1,54 k € | 0 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
-19.581%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,3
Rotation des actifs
0
Chiffre d'affaires / salarié
420 RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- SP OTOK KRK S.R.L.
Administrateur commun : SZANTHA PAULO DESIDERIU
- WEST HOLIDAY LOUNGE SRL
Administrateur commun : SZANTHA PAULO DESIDERIU
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-10-26 | 2025-04-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma KVARNER SRL după CUI?
Cauți CUI 29038453. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KVARNER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru KVARNER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea KVARNER SRL, CUI 29038453, nr. Reg. Com. J2011001946356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are KVARNER SRL în 2024?
KVARNER SRL (CUI 29038453) a avut o marjă de profit net de -19.581% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).