Retour à la recherche

EUSTEL PROD COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

EUSTEL PROD COM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. Pentru anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 297.642 lei și un profit net de 25.546 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2899745 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°18313CAEN 9510 n°302

Informations générales

NomEUSTEL PROD COM SRL
CUI2899745
N° d'immatriculationJ1993000029120
AdresseNICHITA STĂNESCU, 9, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal9510
Date d'immatriculation05/01/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

295 k RON

vs 298 k RON

≈ 58,6 k €

Profit net (2025)

22,5 k RON

vs 25,5 k RON

≈ 4,46 k €

Capitaluri proprii (2025)

53,1 k RON

vs 70,6 k RON

≈ 10,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
295 457
≈ 58,6 k €
22 468
≈ 4,46 k €
1
2024
297 642
≈ 59,8 k €
25 546
≈ 5,14 k €
1
2023
311 586
≈ 63 k €
24 680
≈ 4,99 k €
1
2022
291 175
≈ 59 k €
25 066
≈ 5,08 k €
1
2021
280 619
≈ 57 k €
9 042
≈ 1,84 k €
2
2020
295 643
≈ 61,1 k €
23 916
≈ 4,94 k €
2
2019
288 432
≈ 60,8 k €
15 859
≈ 3,34 k €
2
2018
398 923
≈ 85,7 k €
44 302
≈ 9,52 k €
2
2017
338 450
≈ 74,1 k €
48 479
≈ 10,6 k €
2
2016
288 811
≈ 64,3 k €
33 384
≈ 7,43 k €
2
2015
294 635
≈ 66,3 k €
18 362
≈ 4,13 k €
2
2014
291 698
≈ 65,6 k €
12 328
≈ 2,77 k €
3
2013
296 177
≈ 67 k €
13 591
≈ 3,08 k €
3
2012
280 607
≈ 63 k €
947
≈ 213 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

42,3%

Ratio de liquidité générale

3,13

Rotation des actifs

3,79

Chiffre d'affaires / salarié

295 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EUSTEL PROD COM SRL după CUI?

Cauți CUI 2899745. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EUSTEL PROD COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EUSTEL PROD COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EUSTEL PROD COM SRL, CUI 2899745, nr. Reg. Com. J1993000029120, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EUSTEL PROD COM SRL în 2025?

EUSTEL PROD COM SRL (CUI 2899745) a avut o marjă de profit net de 7,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).