Classement en 2020 : Timiș n°9685CAEN 4619 n°2371
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2023-03-08
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2020)
293 k RON
≈ 60,5 k €
Profit net (2020)
251 k RON
≈ 52 k €
Capitaluri proprii (2020)
865 k RON
≈ 179 k €
Angajați (2020)
2020
293 k RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -1,49 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 79,6 k RON | Profit net: 41,8 k RON |
| 2014 | 38,1 k RON | Profit net: 14,4 k RON |
| 2015 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -1,23 k RON |
| 2016 | 213 k RON | Profit net: 206 k RON |
| 2017 | 202 k RON | Profit net: 169 k RON |
| 2018 | 177 k RON | Profit net: 40,4 k RON |
| 2019 | 189 k RON | Profit net: 146 k RON |
| 2020 | 293 k RON | Profit net: 251 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 292 505 ≈ 60,5 k € | 251 292 ≈ 52 k € | 1 | ||||
| 2019 | 189 415 ≈ 39,9 k € | 145 667 ≈ 30,7 k € | 1 | ||||
| 2018 | 177 349 ≈ 38,1 k € | 40 386 ≈ 8,68 k € | 1 | ||||
| 2017 | 201 581 ≈ 44,1 k € | 169 391 ≈ 37,1 k € | — | ||||
| 2016 | 213 172 ≈ 47,5 k € | 206 018 ≈ 45,9 k € | — | ||||
| 2015 | — | -1 230 ≈ -277 € | — | ||||
| 2014 | 38 100 ≈ 8,57 k € | 14 353 ≈ 3,23 k € | — | ||||
| 2013 | 79 620 ≈ 18 k € | 41 776 ≈ 9,45 k € | 1 | ||||
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -1 487 ≈ -334 € | 1 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2020
Marge bénéficiaire nette
85,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
29,1%
Ratio de liquidité générale
11,57
Rotation des actifs
0,31
Chiffre d'affaires / salarié
293 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- ECOOP HUB SOCIETATE COOPERATIVĂ(Timiş)
- COOPERATIVA AGRICOLA BANAT AGRO VEST(Timiş)
- EUROAGRICOOP COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- ZARAZA SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM(Braşov)
- CNY FARM PROGRESS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Gorj)
- MIZIL SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM(Prahova)
- ADOVAL COOPERATIVA AGRICOLĂ(Bihor)
- TIMLACTAGRO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-01-21 | 2013-04-11 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
| 2011-10-12 | 2012-07-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CORAGIO GROUP CONSULTING SRL după CUI?
Cauți CUI 28989230. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CORAGIO GROUP CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CORAGIO GROUP CONSULTING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CORAGIO GROUP CONSULTING SRL, CUI 28989230, nr. Reg. Com. J35/1867/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CORAGIO GROUP CONSULTING SRL în 2020?
CORAGIO GROUP CONSULTING SRL (CUI 28989230) a avut o marjă de profit net de 85,9% în 2020, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).