Retour à la recherche

AVAMEX IMPEX SRL

ActifAssujetti à la TVA

AVAMEX IMPEX SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Turda, Cluj. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având o cifră de afaceri de 659.844 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2898677 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°10475CAEN 4941 n°12858

Informations générales

NomAVAMEX IMPEX SRL
CUI2898677
N° d'immatriculationJ1993000052126
AdresseStr. CAMPIEI, 112, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation05/01/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

660 k RON

vs 381 k RON

≈ 131 k €

Profit net (2025)

647 RON

vs -73,1 k RON

≈ 128 €

Capitaluri proprii (2025)

1,01 M RON

vs 1,11 M RON

≈ 200 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
659 844
≈ 131 k €
647
≈ 128 €
1
2024
381 116
≈ 76,6 k €
-73 122
≈ -14,7 k €
1
2023
418 448
≈ 84,6 k €
-175 862
≈ -35,6 k €
1
2022
3 271 846
≈ 663 k €
562 055
≈ 114 k €
3
2021
3 383 443
≈ 688 k €
685 435
≈ 139 k €
2
2020
3 079 692
≈ 637 k €
736 922
≈ 152 k €
4
2019
1 871 331
≈ 394 k €
110 968
≈ 23,4 k €
6
2018
3 646 627
≈ 784 k €
418 613
≈ 90 k €
8
2017
2 432 963
≈ 533 k €
313 056
≈ 68,5 k €
5
2016
2 331 466
≈ 519 k €
327 687
≈ 73 k €
6
2015
3 477 703
≈ 782 k €
459 832
≈ 103 k €
6
2014
1 066 220
≈ 240 k €
64 438
≈ 14,5 k €
4
2013
597 988
≈ 135 k €
52 515
≈ 11,9 k €
4
2012
348 390
≈ 78,2 k €
27 770
≈ 6,23 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,1%

Ratio de liquidité générale

0,39

Rotation des actifs

0,46

Chiffre d'affaires / salarié

660 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2008-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVAMEX IMPEX SRL după CUI?

Cauți CUI 2898677. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVAMEX IMPEX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVAMEX IMPEX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AVAMEX IMPEX SRL, CUI 2898677, nr. Reg. Com. J1993000052126, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVAMEX IMPEX SRL în 2025?

AVAMEX IMPEX SRL (CUI 2898677) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).