Retour à la recherche

GSG SECURITY PRIM SRL

ActifAssujetti à la TVA

GSG SECURITY PRIM SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 6.215.716 lei, un profit net de 463.584 lei și 90 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28952389 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°410CAEN 8001 n°147

Informations générales

NomGSG SECURITY PRIM SRL
CUI28952389
N° d'immatriculationJ2011000794200
AdresseStr. CĂLUGĂRENI, 119B, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8001
Codes CAEN autorisés8001812181228123
Date d'immatriculation03/08/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,22 M RON

vs 5,33 M RON

≈ 1,23 M €

Profit net (2025)

464 k RON

vs 441 k RON

≈ 92 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,07 M RON

vs 830 k RON

≈ 213 k €

Angajați (2025)

90
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 215 716
≈ 1,23 M €
463 584
≈ 92 k €
90
2024
5 331 137
≈ 1,07 M €
441 304
≈ 88,7 k €
83
2023
5 260 514
≈ 1,06 M €
37 084
≈ 7,5 k €
90
2022
4 748 817
≈ 963 k €
97 700
≈ 19,8 k €
107
2021
4 436 910
≈ 902 k €
150 556
≈ 30,6 k €
110
2020
4 846 539
≈ 1 M €
-272 415
≈ -56,3 k €
115
2019
3 945 473
≈ 831 k €
26 049
≈ 5,49 k €
120
2018
3 999 462
≈ 859 k €
-155 542
≈ -33,4 k €
145
2017
4 309 922
≈ 943 k €
-222 893
≈ -48,8 k €
185
2016
4 860 049
≈ 1,08 M €
219 757
≈ 48,9 k €
192
2015
4 166 795
≈ 937 k €
415 576
≈ 93,5 k €
192
2014
3 804 436
≈ 856 k €
340 260
≈ 76,6 k €
173
2013
3 979 449
≈ 901 k €
227 106
≈ 51,4 k €
194
2012
3 758 047
≈ 843 k €
596 967
≈ 134 k €
180

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

43,3%

Ratio de liquidité générale

1,93

Rotation des actifs

3,29

Chiffre d'affaires / salarié

69,1 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-08-29—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GSG SECURITY PRIM SRL după CUI?

Cauți CUI 28952389. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GSG SECURITY PRIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GSG SECURITY PRIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GSG SECURITY PRIM SRL, CUI 28952389, nr. Reg. Com. J2011000794200, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GSG SECURITY PRIM SRL în 2025?

GSG SECURITY PRIM SRL (CUI 28952389) a avut o marjă de profit net de 7,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).