Classement en 2021 : Timiș n°20995CAEN 4644 n°304
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2022-06-06
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2021)
46,8 k RON
≈ 9,52 k €
Profit net (2021)
-38,8 k RON
≈ -7,88 k €
Capitaluri proprii (2021)
-35,5 k RON
≈ -7,21 k €
Angajați (2021)
2021
46,8 k RON
| 2012 | 204 k RON | Profit net: 4,02 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 335 k RON | Profit net: 9,87 k RON |
| 2014 | 293 k RON | Profit net: 8,07 k RON |
| 2015 | 148 k RON | Profit net: 12,6 k RON |
| 2016 | 92 k RON | Profit net: 702 RON |
| 2017 | 224 k RON | Profit net: 7,82 k RON |
| 2018 | 191 k RON | Profit net: -4,2 k RON |
| 2019 | 311 k RON | Profit net: 13,5 k RON |
| 2020 | 123 k RON | Profit net: -24,5 k RON |
| 2021 | 46,8 k RON | Profit net: -38,8 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 46 827 ≈ 9,52 k € | -38 774 ≈ -7,88 k € | — | ||||
| 2020 | 122 829 ≈ 25,4 k € | -24 518 ≈ -5,07 k € | — | ||||
| 2019 | 311 021 ≈ 65,5 k € | 13 476 ≈ 2,84 k € | 1 | ||||
| 2018 | 191 471 ≈ 41,1 k € | -4 196 ≈ -902 € | 1 | ||||
| 2017 | 224 397 ≈ 49,1 k € | 7 815 ≈ 1,71 k € | 1 | ||||
| 2016 | 91 952 ≈ 20,5 k € | 702 ≈ 156 € | 1 | ||||
| 2015 | 148 410 ≈ 33,4 k € | 12 581 ≈ 2,83 k € | 2 | ||||
| 2014 | 292 781 ≈ 65,9 k € | 8 068 ≈ 1,82 k € | 4 | ||||
| 2013 | 335 402 ≈ 75,9 k € | 9 867 ≈ 2,23 k € | 4 | ||||
| 2012 | 203 922 ≈ 45,8 k € | 4 021 ≈ 902 € | 4 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2021
Marge bénéficiaire nette
-82,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,84
Rotation des actifs
0,26
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-11-01 | 2022-06-06 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma R - ESPROFUSION SRL după CUI?
Cauți CUI 28913959. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru R - ESPROFUSION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru R - ESPROFUSION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea R - ESPROFUSION SRL, CUI 28913959, nr. Reg. Com. J35/1724/2011, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are R - ESPROFUSION SRL în 2021?
R - ESPROFUSION SRL (CUI 28913959) a avut o marjă de profit net de -82,8% în 2021, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).