Retour à la recherche

ROUTEPLAN SRL

ActifAssujetti à la TVA

ROUTEPLAN SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.364.138 lei și un profit net de 962.303 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28910030 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9214CAEN 7112 n°4011

Informations générales

NomROUTEPLAN SRL
CUI28910030
N° d'immatriculationJ2011001713358
AdresseSÂNZIENELOR, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation22/07/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
JURJI PETRU GABRIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

579 k RON

vs 1,36 M RON

≈ 115 k €

Profit net (2025)

56,1 k RON

vs 962 k RON

≈ 11,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

89,5 k RON

vs 967 k RON

≈ 17,8 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
579 000
≈ 115 k €
56 075
≈ 11,1 k €
2
2024
1 364 138
≈ 274 k €
962 303
≈ 193 k €
2
2023
791 265
≈ 160 k €
610 538
≈ 123 k €
1
2022
250 625
≈ 50,8 k €
142 157
≈ 28,8 k €
1
2021
181 640
≈ 36,9 k €
28 182
≈ 5,73 k €
1
2020
329 864
≈ 68,2 k €
176 160
≈ 36,4 k €
1
2019
220 000
≈ 46,4 k €
152 262
≈ 32,1 k €
0
2018
—
-121 382
≈ -26,1 k €
0
2017
231 448
≈ 50,7 k €
129 338
≈ 28,3 k €
0
2016
450 161
≈ 100 k €
326 610
≈ 72,7 k €
1
2015
221 679
≈ 49,9 k €
125 911
≈ 28,3 k €
1
2014
261 304
≈ 58,8 k €
179 362
≈ 40,4 k €
2
2013
155 480
≈ 35,2 k €
79 386
≈ 18 k €
1
2012
119 368
≈ 26,8 k €
14 751
≈ 3,31 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

62,7%

Ratio de liquidité générale

0,89

Rotation des actifs

0,56

Chiffre d'affaires / salarié

290 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROUTEPLAN SRL după CUI?

Cauți CUI 28910030. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROUTEPLAN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROUTEPLAN SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ROUTEPLAN SRL, CUI 28910030, nr. Reg. Com. J2011001713358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROUTEPLAN SRL în 2025?

ROUTEPLAN SRL (CUI 28910030) a avut o marjă de profit net de 9,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).