Retour à la recherche

PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 3.742.905 lei și un profit net de 508.522 lei cu 1 angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28847111 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Timiș n°2472CAEN 8210 n°13

Informations générales

NomPRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L.
CUI28847111
N° d'immatriculationJ2011001623358
AdresseRomanilor, 1, Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş
Code CAEN principal8210
Date d'immatriculation12/07/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

3,74 M RON

vs 3,47 M RON

≈ 743 k €

Profit net (2025)

509 k RON

vs 289 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

509 k RON

vs 290 k RON

≈ 101 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
3 742 905
≈ 743 k €
508 522
≈ 101 k €
1
2024
3 469 054
≈ 697 k €
289 306
≈ 58,2 k €
1
2023
2 682 844
≈ 542 k €
288 110
≈ 58,2 k €
1
2022
2 224 965
≈ 451 k €
276 236
≈ 56 k €
2
2021
1 217 860
≈ 248 k €
212 580
≈ 43,2 k €
2
2020
1 138 485
≈ 235 k €
295 849
≈ 61,2 k €
3
2019
568 524
≈ 120 k €
86 133
≈ 18,2 k €
1
2018
277 748
≈ 59,7 k €
65 708
≈ 14,1 k €
1
2017
119 450
≈ 26,1 k €
88 252
≈ 19,3 k €
1
2016
70 655
≈ 15,7 k €
50 112
≈ 11,2 k €
1
2015
96 905
≈ 21,8 k €
77 073
≈ 17,3 k €
1
2014
129 600
≈ 29,2 k €
109 237
≈ 24,6 k €
1
2013
116 250
≈ 26,3 k €
96 626
≈ 21,9 k €
1
2012
95 800
≈ 21,5 k €
77 324
≈ 17,4 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

1,28

Rotation des actifs

2,83

Chiffre d'affaires / salarié

3,74 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-01-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28847111. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L., CUI 28847111, nr. Reg. Com. J2011001623358, sediu Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

PRINTCARE MANAGED PRINT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 28847111) a avut o marjă de profit net de 13,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).