Retour à la recherche

MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeș. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri, având cifra de afaceri de 424.741 lei și un profit net de 786 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28827009 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°7408CAEN 4941 n°16808

Informations générales

NomMOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL
CUI28827009
N° d'immatriculationJ2011000984032
Adresse731, Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation08/07/2011
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

425 k RON

vs 796 k RON

≈ 84,3 k €

Profit net (2025)

786 RON

vs 133 k RON

≈ 156 €

Capitaluri proprii (2025)

297 k RON

vs 320 k RON

≈ 59 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
424 741
≈ 84,3 k €
786
≈ 156 €
2
2024
795 680
≈ 160 k €
132 617
≈ 26,7 k €
2
2023
521 999
≈ 106 k €
8 361
≈ 1,69 k €
2
2022
512 067
≈ 104 k €
3 345
≈ 678 €
2
2021
497 452
≈ 101 k €
9 197
≈ 1,87 k €
2
2020
454 182
≈ 93,9 k €
26 087
≈ 5,39 k €
2
2019
589 914
≈ 124 k €
28 011
≈ 5,9 k €
2
2018
571 423
≈ 123 k €
13 827
≈ 2,97 k €
2
2017
715 280
≈ 157 k €
19 333
≈ 4,23 k €
2
2016
699 537
≈ 156 k €
26 273
≈ 5,85 k €
3
2015
696 675
≈ 157 k €
9 144
≈ 2,06 k €
2
2014
813 841
≈ 183 k €
39 635
≈ 8,92 k €
2
2013
469 137
≈ 106 k €
2 718
≈ 615 €
2
2012
589 314
≈ 132 k €
437
≈ 98,1 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

0,3%

Ratio de liquidité générale

1,76

Rotation des actifs

0,77

Chiffre d'affaires / salarié

212 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-08-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL după CUI?

Cauți CUI 28827009. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL, CUI 28827009, nr. Reg. Com. J2011000984032, sediu Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL în 2025?

MOCANY TRANS INTERNAŢIONAL SRL (CUI 28827009) a avut o marjă de profit net de 0,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).