Retour à la recherche

EASYTRACK SOLUTIONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

EASYTRACK SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata de componente și echipamente electronice și telecomunicații.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28615189 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4238CAEN 4652 n°115

Informations générales

NomEASYTRACK SOLUTIONS SRL
CUI28615189
N° d'immatriculationJ2011001410352
AdresseURANUS, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4650
Date d'immatriculation09/06/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,86 M RON

vs 2,08 M RON

≈ 369 k €

Profit net (2025)

271 k RON

vs 352 k RON

≈ 53,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

269 k RON

vs 354 k RON

≈ 53,5 k €

Angajați (2025)

2

2025

1,86 M RON

-11%față de 2024Profit net271 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20121,35 M RONProfit net: 257 k RON
20131,4 M RONProfit net: 82,2 k RON
20141,79 M RONProfit net: 244 k RON
20151,89 M RONProfit net: 313 k RON
20162,4 M RONProfit net: 521 k RON
20172,47 M RONProfit net: 490 k RON
20182,67 M RONProfit net: 439 k RON
20192,53 M RONProfit net: 183 k RON
20202,37 M RONProfit net: 109 k RON
20212,34 M RONProfit net: 258 k RON
20221,96 M RONProfit net: 179 k RON
20231,99 M RONProfit net: 367 k RON
20242,08 M RONProfit net: 352 k RON
20251,86 M RONProfit net: 271 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 859 878
≈ 369 k €
270 867
≈ 53,8 k €
2
2024
2 084 474
≈ 419 k €
352 017
≈ 70,8 k €
3
2023
1 985 381
≈ 401 k €
366 992
≈ 74,2 k €
3
2022
1 959 101
≈ 397 k €
178 708
≈ 36,2 k €
3
2021
2 339 447
≈ 475 k €
257 713
≈ 52,4 k €
4
2020
2 371 935
≈ 490 k €
109 227
≈ 22,6 k €
4
2019
2 527 183
≈ 533 k €
183 075
≈ 38,6 k €
5
2018
2 667 659
≈ 573 k €
438 633
≈ 94,3 k €
6
2017
2 472 433
≈ 541 k €
490 159
≈ 107 k €
6
2016
2 402 404
≈ 535 k €
520 743
≈ 116 k €
6
2015
1 893 951
≈ 426 k €
312 990
≈ 70,4 k €
6
2014
1 793 919
≈ 404 k €
244 479
≈ 55 k €
6
2013
1 397 087
≈ 316 k €
82 239
≈ 18,6 k €
6
2012
1 353 320
≈ 304 k €
256 604
≈ 57,6 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100,5%

Ratio de liquidité générale

1,52

Rotation des actifs

2,48

Chiffre d'affaires / salarié

930 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-07-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EASYTRACK SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 28615189. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EASYTRACK SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EASYTRACK SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EASYTRACK SOLUTIONS SRL, CUI 28615189, nr. Reg. Com. J2011001410352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EASYTRACK SOLUTIONS SRL în 2025?

EASYTRACK SOLUTIONS SRL (CUI 28615189) a avut o marjă de profit net de 14,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).