Retour à la recherche

RALU R&R 2019 S.R.L.

Actif

RALU R&R 2019 S.R.L. este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Compania are activitatea principală în codul CAEN 6622 și a înregistrat o cifră de afaceri de 392.276 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28608653 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°11847CAEN 6622 n°526

Informations générales

NomRALU R&R 2019 S.R.L.
CUI28608653
N° d'immatriculationJ2011001405356
AdresseCalea BOGDĂNEŞTILOR, 181, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6622
Codes CAEN autorisés6622662970208299
Date d'immatriculation08/06/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

392 k RON

vs 271 k RON

≈ 77,9 k €

Profit net (2025)

69,6 k RON

vs 6,67 k RON

≈ 13,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,37 M RON

vs 1,31 M RON

≈ 271 k €

Angajați (2025)

1

2025

392 k RON

+45%față de 2024Profit net69,6 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012190 k RONProfit net: 56,8 k RON
2013102 k RONProfit net: 71,8 k RON
201468,9 k RONProfit net: 57,5 k RON
2015111 k RONProfit net: 92,7 k RON
2016143 k RONProfit net: 106 k RON
2017108 k RONProfit net: 62,2 k RON
2018110 k RONProfit net: 67,1 k RON
2019304 k RONProfit net: 222 k RON
2020349 k RONProfit net: 276 k RON
2021581 k RONProfit net: 474 k RON
2022693 k RONProfit net: 543 k RON
2023407 k RONProfit net: 166 k RON
2024271 k RONProfit net: 6,67 k RON
2025392 k RONProfit net: 69,6 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
392 276
≈ 77,9 k €
69 631
≈ 13,8 k €
1
2024
271 285
≈ 54,5 k €
6 667
≈ 1,34 k €
1
2023
407 492
≈ 82,4 k €
166 204
≈ 33,6 k €
1
2022
692 777
≈ 140 k €
543 267
≈ 110 k €
1
2021
580 765
≈ 118 k €
474 489
≈ 96,4 k €
1
2020
348 695
≈ 72,1 k €
275 542
≈ 57 k €
1
2019
303 627
≈ 64 k €
221 757
≈ 46,7 k €
1
2018
109 750
≈ 23,6 k €
67 125
≈ 14,4 k €
1
2017
108 084
≈ 23,7 k €
62 181
≈ 13,6 k €
1
2016
143 263
≈ 31,9 k €
106 007
≈ 23,6 k €
—
2015
110 778
≈ 24,9 k €
92 684
≈ 20,9 k €
—
2014
68 869
≈ 15,5 k €
57 480
≈ 12,9 k €
—
2013
102 300
≈ 23,2 k €
71 803
≈ 16,2 k €
1
2012
189 588
≈ 42,5 k €
56 781
≈ 12,7 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

17,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

5,1%

Ratio de liquidité générale

10,83

Rotation des actifs

0,26

Chiffre d'affaires / salarié

392 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma RALU R&R 2019 S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 28608653. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RALU R&R 2019 S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RALU R&R 2019 S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RALU R&R 2019 S.R.L., CUI 28608653, nr. Reg. Com. J2011001405356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RALU R&R 2019 S.R.L. în 2025?

RALU R&R 2019 S.R.L. (CUI 28608653) a avut o marjă de profit net de 17,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).