Retour à la recherche

STANDACO CONS SRL

Actif

STANDACO CONS SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în sat Bănești, comuna Bănești, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4120 pentru lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și neRezidențiale.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28539634 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°16340CAEN 4120 n°18871

Informations générales

NomSTANDACO CONS SRL
CUI28539634
N° d'immatriculationJ2011000877291
Adresse620, Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation25/05/2011
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Câmpina
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
STOICA CONSTANTINadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

82,5 k RON

vs 189 k RON

≈ 16,4 k €

Profit net (2025)

785 RON

vs 3,64 k RON

≈ 156 €

Capitaluri proprii (2025)

27,2 k RON

vs 26,4 k RON

≈ 5,39 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
82 500
≈ 16,4 k €
785
≈ 156 €
1
2024
188 825
≈ 38 k €
3 640
≈ 732 €
3
2023
257 877
≈ 52,1 k €
32 492
≈ 6,57 k €
4
2022
131 050
≈ 26,6 k €
-12 970
≈ -2,63 k €
3
2021
141 710
≈ 28,8 k €
1 914
≈ 389 €
3
2020
123 950
≈ 25,6 k €
29 325
≈ 6,06 k €
3
2019
—
-200
≈ -42,1 €
—
2018
—
-258
≈ -55,4 €
—
2017
32 500
≈ 7,11 k €
30 038
≈ 6,58 k €
—
2016
22 998
≈ 5,12 k €
-11 802
≈ -2,63 k €
—
2015
—
-250
≈ -56,2 €
—
2014
1 200
≈ 270 €
1 164
≈ 262 €
—
2013
7 140
≈ 1,62 k €
719
≈ 163 €
—
2012
61 050
≈ 13,7 k €
7 232
≈ 1,62 k €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

2,9%

Ratio de liquidité générale

1,19

Rotation des actifs

1,83

Chiffre d'affaires / salarié

82,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma STANDACO CONS SRL după CUI?

Cauți CUI 28539634. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STANDACO CONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STANDACO CONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STANDACO CONS SRL, CUI 28539634, nr. Reg. Com. J2011000877291, sediu Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STANDACO CONS SRL în 2025?

STANDACO CONS SRL (CUI 28539634) a avut o marjă de profit net de 1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).