Retour à la recherche

DARMISAL FRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

DARMISAL FRUCT SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Bârsești, comuna Mihăești, județul Vâlcea. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 1107 pentru producția de băuturi răcoritoare nealcoolice, producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28529312 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°9302CAEN 1107 n°220

Informations générales

NomDARMISAL FRUCT SRL
CUI28529312
N° d'immatriculationJ2011000296386
AdresseBÎRSEŞTI, 282, Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea
Code CAEN principal1107
Date d'immatriculation23/05/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MIRICIOIU MUCENICadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,8 k RON

≈ 953 €

Profit net (2025)

3,26 k RON

vs -9,79 k RON

≈ 646 €

Capitaluri proprii (2025)

89,3 k RON

vs 86 k RON

≈ 17,7 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 800
≈ 953 €
3 255
≈ 646 €
0
2024
—
-9 790
≈ -1,97 k €
—
2023
—
-5 021
≈ -1,02 k €
—
2022
63 894
≈ 13 k €
58 577
≈ 11,9 k €
0
2021
—
520
≈ 106 €
—
2020
17 076
≈ 3,53 k €
13 424
≈ 2,78 k €
1
2019
13 193
≈ 2,78 k €
1 779
≈ 375 €
1
2018
1 750
≈ 376 €
1 697
≈ 365 €
—
2017
—
485
≈ 106 €
—
2016
—
485
≈ 108 €
—
2015
403
≈ 90,7 €
391
≈ 88 €
—
2014
1 279
≈ 288 €
1 241
≈ 279 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

67,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

3,6%

Ratio de liquidité générale

0,17

Rotation des actifs

0,04

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-05-02—
2019-07-122023-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
2012-09-262013-04-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma DARMISAL FRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 28529312. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DARMISAL FRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DARMISAL FRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DARMISAL FRUCT SRL, CUI 28529312, nr. Reg. Com. J2011000296386, sediu Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DARMISAL FRUCT SRL în 2025?

DARMISAL FRUCT SRL (CUI 28529312) a avut o marjă de profit net de 67,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).