MIŞCA - 2011 SRL
MIŞCA - 2011 SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7112 pentru activități de inginerie și consultanță tehnică.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 28511200 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°6312CAEN 7112 n°2544
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,07 M RON
≈ 212 k €
Profit net (2025)
370 k RON
≈ 73,4 k €
Capitaluri proprii (2025)
371 k RON
≈ 73,5 k €
Angajați (2025)
2025
1,07 M RON
| 2012 | 252 k RON | Profit net: -3,85 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 479 k RON | Profit net: 20,3 k RON |
| 2014 | 954 k RON | Profit net: 98,6 k RON |
| 2015 | 1,32 M RON | Profit net: 192 k RON |
| 2016 | 1,62 M RON | Profit net: -40,6 k RON |
| 2017 | 942 k RON | Profit net: -79,6 k RON |
| 2018 | 888 k RON | Profit net: 608 k RON |
| 2019 | 834 k RON | Profit net: 73,8 k RON |
| 2020 | 1,22 M RON | Profit net: 584 k RON |
| 2021 | 635 k RON | Profit net: 101 k RON |
| 2022 | 411 k RON | Profit net: -126 k RON |
| 2023 | 543 k RON | Profit net: 10,6 k RON |
| 2024 | 626 k RON | Profit net: 7,12 k RON |
| 2025 | 1,07 M RON | Profit net: 370 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 067 826 ≈ 212 k € | 369 890 ≈ 73,4 k € | 6 |
| 2024 | 626 263 ≈ 126 k € | 7 122 ≈ 1,43 k € | 6 |
| 2023 | 543 165 ≈ 110 k € | 10 626 ≈ 2,15 k € | 6 |
| 2022 | 411 221 ≈ 83,4 k € | -126 343 ≈ -25,6 k € | 6 |
| 2021 | 634 698 ≈ 129 k € | 100 682 ≈ 20,5 k € | 6 |
| 2020 | 1 215 276 ≈ 251 k € | 584 309 ≈ 121 k € | 7 |
| 2019 | 833 655 ≈ 176 k € | 73 755 ≈ 15,5 k € | 5 |
| 2018 | 888 153 ≈ 191 k € | 607 997 ≈ 131 k € | 6 |
| 2017 | 942 462 ≈ 206 k € | -79 631 ≈ -17,4 k € | 5 |
| 2016 | 1 623 102 ≈ 361 k € | -40 631 ≈ -9,05 k € | 6 |
| 2015 | 1 324 399 ≈ 298 k € | 192 413 ≈ 43,3 k € | 7 |
| 2014 | 954 138 ≈ 215 k € | 98 593 ≈ 22,2 k € | 6 |
| 2013 | 479 476 ≈ 109 k € | 20 311 ≈ 4,6 k € | 7 |
| 2012 | 252 342 ≈ 56,6 k € | -3 846 ≈ -863 € | 7 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
34,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,8%
Ratio de liquidité générale
1,77
Rotation des actifs
1,32
Chiffre d'affaires / salarié
178 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- MISCA 2007 SRL
Administrateur commun : MIŞCA GHERASIM
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-10-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MIŞCA - 2011 SRL după CUI?
Cauți CUI 28511200. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MIŞCA - 2011 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MIŞCA - 2011 SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MIŞCA - 2011 SRL, CUI 28511200, nr. Reg. Com. J2011001213353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MIŞCA - 2011 SRL în 2025?
MIŞCA - 2011 SRL (CUI 28511200) a avut o marjă de profit net de 34,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).