INTRACOM TRADE PHARMA SRL
INTRACOM TRADE PHARMA SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.986.397 lei și un profit net de 351.833 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 28379037 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°4030CAEN 4646 n°667
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,99 M RON
≈ 394 k €
Profit net (2025)
352 k RON
≈ 69,8 k €
Capitaluri proprii (2025)
354 k RON
≈ 70,3 k €
Angajați (2025)
2025
1,99 M RON
| 2012 | 0 RON | Profit net: -5,56 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | Profit net: -4,55 k RON |
| 2014 | 0 RON | Profit net: -753 RON |
| 2015 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -11,5 k RON |
| 2016 | 32,9 k RON | Profit net: -12,4 k RON |
| 2017 | 85,5 k RON | Profit net: -12,9 k RON |
| 2018 | 62,1 k RON | Profit net: -23,4 k RON |
| 2019 | 464 k RON | Profit net: 268 k RON |
| 2020 | 467 k RON | Profit net: 307 k RON |
| 2021 | 389 k RON | Profit net: 270 k RON |
| 2022 | 879 k RON | Profit net: 552 k RON |
| 2023 | 1,96 M RON | Profit net: 949 k RON |
| 2024 | 884 k RON | Profit net: 34,3 k RON |
| 2025 | 1,99 M RON | Profit net: 352 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 986 397 ≈ 394 k € | 351 833 ≈ 69,8 k € | 2 |
| 2024 | 884 108 ≈ 178 k € | 34 269 ≈ 6,89 k € | 2 |
| 2023 | 1 955 268 ≈ 395 k € | 948 983 ≈ 192 k € | 1 |
| 2022 | 879 152 ≈ 178 k € | 551 932 ≈ 112 k € | 1 |
| 2021 | 389 250 ≈ 79,1 k € | 269 809 ≈ 54,8 k € | — |
| 2020 | 466 566 ≈ 96,5 k € | 306 947 ≈ 63,5 k € | — |
| 2019 | 463 945 ≈ 97,8 k € | 267 686 ≈ 56,4 k € | — |
| 2018 | 62 066 ≈ 13,3 k € | -23 433 ≈ -5,04 k € | — |
| 2017 | 85 548 ≈ 18,7 k € | -12 916 ≈ -2,83 k € | — |
| 2016 | 32 922 ≈ 7,33 k € | -12 363 ≈ -2,75 k € | — |
| 2015 | — | -11 494 ≈ -2,59 k € | — |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | -753 ≈ -169 € | — |
| 2013 | 0 ≈ 0 € | -4 549 ≈ -1,03 k € | — |
| 2012 | 0 ≈ 0 € | -5 562 ≈ -1,25 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
17,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,3%
Ratio de liquidité générale
2,18
Rotation des actifs
3,21
Chiffre d'affaires / salarié
993 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-10-26 | — | |
| 2011-04-27 | 2014-11-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma INTRACOM TRADE PHARMA SRL după CUI?
Cauți CUI 28379037. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INTRACOM TRADE PHARMA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru INTRACOM TRADE PHARMA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea INTRACOM TRADE PHARMA SRL, CUI 28379037, nr. Reg. Com. J2011000931359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are INTRACOM TRADE PHARMA SRL în 2025?
INTRACOM TRADE PHARMA SRL (CUI 28379037) a avut o marjă de profit net de 17,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).