RIPENSIS MEDIA TRUST SRL
RIPENSIS MEDIA TRUST SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.112.205 lei și un profit net de 304.715 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 28308451 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°6593CAEN 5812 n°23
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1 M RON
≈ 199 k €
Profit net (2025)
141 k RON
≈ 28 k €
Capitaluri proprii (2025)
143 k RON
≈ 28,4 k €
Angajați (2025)
2025
1 M RON
| 2012 | 368 k RON | Profit net: -79,6 k RON |
|---|---|---|
| 2013 | 235 k RON | Profit net: -76,4 k RON |
| 2014 | 284 k RON | Profit net: 46,8 k RON |
| 2015 | 280 k RON | Profit net: 80,4 k RON |
| 2016 | 440 k RON | Profit net: 135 k RON |
| 2017 | 451 k RON | Profit net: 112 k RON |
| 2018 | 504 k RON | Profit net: 86,4 k RON |
| 2019 | 680 k RON | Profit net: 226 k RON |
| 2020 | 809 k RON | Profit net: 306 k RON |
| 2021 | 633 k RON | Profit net: 67,7 k RON |
| 2022 | 738 k RON | Profit net: 73,5 k RON |
| 2023 | 773 k RON | Profit net: 87,4 k RON |
| 2024 | 1,11 M RON | Profit net: 305 k RON |
| 2025 | 1 M RON | Profit net: 141 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 000 748 ≈ 199 k € | 140 856 ≈ 28 k € | 4 |
| 2024 | 1 112 205 ≈ 224 k € | 304 715 ≈ 61,3 k € | 5 |
| 2023 | 772 758 ≈ 156 k € | 87 425 ≈ 17,7 k € | 4 |
| 2022 | 737 741 ≈ 150 k € | 73 525 ≈ 14,9 k € | 4 |
| 2021 | 632 620 ≈ 129 k € | 67 722 ≈ 13,8 k € | 4 |
| 2020 | 808 567 ≈ 167 k € | 306 039 ≈ 63,3 k € | 4 |
| 2019 | 679 852 ≈ 143 k € | 226 017 ≈ 47,6 k € | 4 |
| 2018 | 504 232 ≈ 108 k € | 86 356 ≈ 18,6 k € | 3 |
| 2017 | 450 635 ≈ 98,6 k € | 112 077 ≈ 24,5 k € | 2 |
| 2016 | 440 461 ≈ 98,1 k € | 134 999 ≈ 30,1 k € | 1 |
| 2015 | 279 732 ≈ 62,9 k € | 80 415 ≈ 18,1 k € | — |
| 2014 | 284 022 ≈ 63,9 k € | 46 770 ≈ 10,5 k € | 1 |
| 2013 | 235 345 ≈ 53,3 k € | -76 446 ≈ -17,3 k € | 3 |
| 2012 | 367 523 ≈ 82,5 k € | -79 586 ≈ -17,9 k € | 7 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
14,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
98,3%
Ratio de liquidité générale
1,5
Rotation des actifs
2,44
Chiffre d'affaires / salarié
250 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- LC INNUENDO ADVERTISING SRL
Administrateur commun : VOIN CIPRIAN CORNEL
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2011-04-11 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma RIPENSIS MEDIA TRUST SRL după CUI?
Cauți CUI 28308451. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RIPENSIS MEDIA TRUST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RIPENSIS MEDIA TRUST SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RIPENSIS MEDIA TRUST SRL, CUI 28308451, nr. Reg. Com. J2011000782353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RIPENSIS MEDIA TRUST SRL în 2025?
RIPENSIS MEDIA TRUST SRL (CUI 28308451) a avut o marjă de profit net de 14,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).