Retour à la recherche

TID SIGNATURE SRL

ActifAssujetti à la TVA

TID SIGNATURE SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112, reprezentând activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 28021224 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°14587CAEN 7112 n°7044

Informations générales

NomTID SIGNATURE SRL
CUI28021224
N° d'immatriculationJ2011000298355
AdresseStr. VENUS, 35, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés71128299
Date d'immatriculation11/02/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŢICLE IONELAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

291 k RON

vs 795 k RON

≈ 57,7 k €

Profit net (2025)

100 k RON

vs 513 k RON

≈ 19,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

916 k RON

vs 816 k RON

≈ 182 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
290 843
≈ 57,7 k €
100 370
≈ 19,9 k €
1
2024
794 979
≈ 160 k €
513 475
≈ 103 k €
1
2023
470 988
≈ 95,2 k €
193 542
≈ 39,1 k €
1
2022
411 988
≈ 83,5 k €
68 692
≈ 13,9 k €
1
2021
436 684
≈ 88,7 k €
137 285
≈ 27,9 k €
1
2020
498 462
≈ 103 k €
156 196
≈ 32,3 k €
1
2019
579 359
≈ 122 k €
226 046
≈ 47,6 k €
1
2018
499 708
≈ 107 k €
159 513
≈ 34,3 k €
1
2017
332 997
≈ 72,9 k €
15 480
≈ 3,39 k €
—
2016
233 921
≈ 52,1 k €
7 547
≈ 1,68 k €
3
2015
387 164
≈ 87,1 k €
151 353
≈ 34,1 k €
—
2014
310 308
≈ 69,8 k €
105 883
≈ 23,8 k €
1
2013
204 972
≈ 46,4 k €
103 292
≈ 23,4 k €
1
2012
291 774
≈ 65,5 k €
138 046
≈ 31 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

34,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11%

Ratio de liquidité générale

1,06

Rotation des actifs

0,22

Chiffre d'affaires / salarié

291 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2020-12-17—
2011-02-152020-09-18Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TID SIGNATURE SRL după CUI?

Cauți CUI 28021224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TID SIGNATURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TID SIGNATURE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TID SIGNATURE SRL, CUI 28021224, nr. Reg. Com. J2011000298355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TID SIGNATURE SRL în 2025?

TID SIGNATURE SRL (CUI 28021224) a avut o marjă de profit net de 34,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).