Retour à la recherche

FRONT ADVERTISING GROUP SRL

ActifAssujetti à la TVA

FRONT ADVERTISING GROUP SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 1.918.643 lei și profitul net a fost de 389.868 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27984579 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4131CAEN 1812 n°254

Informations générales

NomFRONT ADVERTISING GROUP SRL
CUI27984579
N° d'immatriculationJ2011000228358
AdresseMARCEL IANCU, 21, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal1812
Date d'immatriculation03/02/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
NIŢĂ MIHAI-IRINELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,92 M RON

vs 1,65 M RON

≈ 381 k €

Profit net (2025)

390 k RON

vs 480 k RON

≈ 77,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

390 k RON

vs 481 k RON

≈ 77,4 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 918 643
≈ 381 k €
389 868
≈ 77,4 k €
4
2024
1 652 422
≈ 332 k €
480 433
≈ 96,6 k €
4
2023
1 051 200
≈ 213 k €
278 449
≈ 56,3 k €
4
2022
998 591
≈ 202 k €
264 716
≈ 53,7 k €
4
2021
555 168
≈ 113 k €
62 263
≈ 12,7 k €
4
2020
681 266
≈ 141 k €
180 430
≈ 37,3 k €
3
2019
711 295
≈ 150 k €
147 889
≈ 31,2 k €
3
2018
824 215
≈ 177 k €
159 125
≈ 34,2 k €
2
2017
723 114
≈ 158 k €
177 741
≈ 38,9 k €
2
2016
634 042
≈ 141 k €
84 467
≈ 18,8 k €
2
2015
606 724
≈ 136 k €
87 620
≈ 19,7 k €
2
2014
492 792
≈ 111 k €
45 782
≈ 10,3 k €
2
2013
279 152
≈ 63,2 k €
14 196
≈ 3,21 k €
2
2012
278 482
≈ 62,5 k €
71 144
≈ 16 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

20,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,86

Rotation des actifs

2,73

Chiffre d'affaires / salarié

480 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-02-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FRONT ADVERTISING GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 27984579. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FRONT ADVERTISING GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FRONT ADVERTISING GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FRONT ADVERTISING GROUP SRL, CUI 27984579, nr. Reg. Com. J2011000228358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FRONT ADVERTISING GROUP SRL în 2025?

FRONT ADVERTISING GROUP SRL (CUI 27984579) a avut o marjă de profit net de 20,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).