Retour à la recherche

VINOVIS SRL

ActifAssujetti à la TVA

VINOVIS SRL este o companie cu sediul în municipiul Cluj-Napoca, înființată în anul 2011. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 343.921 lei și un profit net de -417.609 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27930382 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°16383CAEN 6812 n°910

Informations générales

NomVINOVIS SRL
CUI27930382
N° d'immatriculationJ2011000093123
Adresse1 DECEMBRIE 1918, 102, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Code CAEN principal6812
Date d'immatriculation21/01/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
VIŞAN CĂLINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

344 k RON

vs 355 k RON

≈ 68,3 k €

Profit net (2025)

-418 k RON

vs -262 k RON

≈ -82,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

402 k RON

vs 1,32 M RON

≈ 79,7 k €

Angajați (2025)

5

2025

344 k RON

-3%față de 2024Profit net-418 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012122 k RONProfit net: 13 k RON
2013218 k RONProfit net: 108 k RON
201430 k RONProfit net: 3,63 k RON
2015175 k RONProfit net: 4,26 k RON
2016176 k RONProfit net: 11,6 k RON
2017901 k RONProfit net: 316 k RON
201832,6 k RONProfit net: 18,3 k RON
2019205 k RONProfit net: 183 k RON
2020241 k RONProfit net: 172 k RON
2021300 k RONProfit net: 216 k RON
2022288 k RONProfit net: 103 k RON
2023282 k RONProfit net: 1,47 M RON
2024355 k RONProfit net: -262 k RON
2025344 k RONProfit net: -418 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
343 921
≈ 68,3 k €
-417 609
≈ -82,9 k €
5
2024
355 081
≈ 71,4 k €
-262 330
≈ -52,7 k €
6
2023
281 833
≈ 57 k €
1 470 998
≈ 297 k €
5
2022
288 000
≈ 58,4 k €
103 105
≈ 20,9 k €
3
2021
299 960
≈ 61 k €
216 136
≈ 43,9 k €
2
2020
241 200
≈ 49,9 k €
172 167
≈ 35,6 k €
2
2019
205 094
≈ 43,2 k €
183 348
≈ 38,6 k €
1
2018
32 560
≈ 7 k €
18 292
≈ 3,93 k €
4
2017
901 009
≈ 197 k €
316 272
≈ 69,2 k €
5
2016
176 215
≈ 39,2 k €
11 601
≈ 2,58 k €
7
2015
175 010
≈ 39,4 k €
4 258
≈ 958 €
4
2014
30 000
≈ 6,75 k €
3 625
≈ 816 €
1
2013
218 204
≈ 49,4 k €
108 103
≈ 24,5 k €
1
2012
122 394
≈ 27,5 k €
12 954
≈ 2,91 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-121,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-104%

Ratio de liquidité générale

0,19

Rotation des actifs

0,24

Chiffre d'affaires / salarié

68,8 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VINOVIS SRL după CUI?

Cauți CUI 27930382. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VINOVIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VINOVIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VINOVIS SRL, CUI 27930382, nr. Reg. Com. J2011000093123, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VINOVIS SRL în 2025?

VINOVIS SRL (CUI 27930382) a avut o marjă de profit net de -121,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).