Retour à la recherche

STYRIA INVEST SRL

Actif

STYRIA INVEST SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024 cifra de afaceri a fost de 271.631 lei, iar profitul net a fost de 173.040 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27911089 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16122CAEN 6810 n°641

Informations générales

NomSTYRIA INVEST SRL
CUI27911089
N° d'immatriculationJ2011000080354
AdresseEPISCOP AUGUSTIN PACHA, 1, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6811
Date d'immatriculation18/01/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BARDEAU GEORGadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

5,73 M RON

vs 519 k RON

≈ 1,14 M €

Profit net (2025)

5,01 M RON

vs 173 k RON

≈ 994 k €

Capitaluri proprii (2025)

5,07 M RON

vs 3,21 M RON

≈ 1,01 M €

Angajați (2025)

0
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
5 727 153
≈ 1,14 M €
5 008 794
≈ 994 k €
0
2024
519 234
≈ 104 k €
173 040
≈ 34,8 k €
—
2023
625 799
≈ 127 k €
228 428
≈ 46,2 k €
0
2022
3 082 286
≈ 625 k €
2 695 024
≈ 546 k €
1
2021
2 944 564
≈ 598 k €
2 430 199
≈ 494 k €
0
2020
1 083 965
≈ 224 k €
704 600
≈ 146 k €
0
2019
562 418
≈ 119 k €
450 867
≈ 95 k €
0
2018
2 291
≈ 492 €
-2 438
≈ -524 €
—
2017
229 383
≈ 50,2 k €
128 059
≈ 28 k €
—
2016
127 837
≈ 28,5 k €
-705 669
≈ -157 k €
—
2015
269 561
≈ 60,6 k €
245 992
≈ 55,3 k €
—
2014
203 537
≈ 45,8 k €
80 228
≈ 18,1 k €
—
2013
1 492 544
≈ 338 k €
1 187 443
≈ 269 k €
—
2012
450 115
≈ 101 k €
-130 431
≈ -29,3 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

2.041,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

98,7%

Ratio de liquidité générale

0,75

Rotation des actifs

0,01

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-01-242012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma STYRIA INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 27911089. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru STYRIA INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru STYRIA INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea STYRIA INVEST SRL, CUI 27911089, nr. Reg. Com. J2011000080354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are STYRIA INVEST SRL în 2025?

STYRIA INVEST SRL (CUI 27911089) a avut o marjă de profit net de 2.041,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).