Retour à la recherche

2A FARM SRL

ActifAssujetti à la TVA

2A FARM SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în satul Cârcea, județul Dolj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 308.691.536 lei și un profit net de 9.797.155 lei cu 131 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27887894 · Santé financière

Classement en 2025 : Roumanie n°936Dolj n°13CAEN 4646 n°41

Informations générales

Nom2A FARM SRL
CUI27887894
N° d'immatriculationJ2011000025162
AdresseAEROPORTULUI, 195, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Code CAEN principal4646
Date d'immatriculation11/01/2011
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ILINOIU ALIN-VIRGILadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

309 M RON

vs 265 M RON

≈ 61,3 M €

Profit net (2025)

9,8 M RON

vs 9,16 M RON

≈ 1,94 M €

Capitaluri proprii (2025)

24,2 M RON

vs 22,1 M RON

≈ 4,8 M €

Angajați (2025)

131
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
308 691 536
≈ 61,3 M €
9 797 155
≈ 1,94 M €
131
2024
264 993 181
≈ 53,3 M €
9 159 745
≈ 1,84 M €
110
2023
212 234 554
≈ 42,9 M €
8 871 503
≈ 1,79 M €
108
2022
199 561 457
≈ 40,5 M €
7 326 444
≈ 1,49 M €
105
2021
183 996 017
≈ 37,4 M €
6 034 672
≈ 1,23 M €
110
2020
161 861 360
≈ 33,5 M €
4 726 039
≈ 977 k €
107
2019
116 450 305
≈ 24,5 M €
1 682 406
≈ 355 k €
105
2018
84 053 301
≈ 18,1 M €
1 038 896
≈ 223 k €
93
2017
66 945 473
≈ 14,7 M €
679 097
≈ 149 k €
45
2016
46 926 015
≈ 10,4 M €
459 738
≈ 102 k €
45
2015
42 422 458
≈ 9,54 M €
400 014
≈ 90 k €
47
2014
57 427 692
≈ 12,9 M €
716 377
≈ 161 k €
43
2013
35 852 712
≈ 8,11 M €
408 114
≈ 92,4 k €
41
2012
18 606 138
≈ 4,18 M €
217 392
≈ 48,8 k €
26

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

40,5%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

2,26

Chiffre d'affaires / salarié

2,36 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-01-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma 2A FARM SRL după CUI?

Cauți CUI 27887894. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru 2A FARM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru 2A FARM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea 2A FARM SRL, CUI 27887894, nr. Reg. Com. J2011000025162, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are 2A FARM SRL în 2025?

2A FARM SRL (CUI 27887894) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).