Retour à la recherche

ELECTRO ESTETIC SRL

ActifAssujetti à la TVA

ELECTRO ESTETIC SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 10.279.799 lei și un profit net de 2.876.788 lei cu 15 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27871774 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1062CAEN 4321 n°430

Informations générales

NomELECTRO ESTETIC SRL
CUI27871774
N° d'immatriculationJ2011000016353
AdresseIntr. CURCUBEULUI, 2, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4321
Date d'immatriculation05/01/2011
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
COMORA JONELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,3 M RON

vs 8,8 M RON

≈ 2,04 M €

Profit net (2025)

2,88 M RON

vs 690 k RON

≈ 571 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,88 M RON

vs 690 k RON

≈ 571 k €

Angajați (2025)

15
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10 279 799
≈ 2,04 M €
2 876 788
≈ 571 k €
15
2024
8 802 937
≈ 1,77 M €
690 100
≈ 139 k €
14
2023
6 753 663
≈ 1,37 M €
840 729
≈ 170 k €
16
2022
8 783 803
≈ 1,78 M €
2 655 489
≈ 538 k €
16
2021
10 842 739
≈ 2,2 M €
5 815 656
≈ 1,18 M €
15
2020
4 711 998
≈ 974 k €
821 701
≈ 170 k €
16
2019
4 601 806
≈ 970 k €
564 027
≈ 119 k €
16
2018
3 956 462
≈ 850 k €
457 357
≈ 98,3 k €
15
2017
3 730 120
≈ 817 k €
19 411
≈ 4,25 k €
9
2016
3 432 439
≈ 764 k €
466 291
≈ 104 k €
12
2015
2 229 511
≈ 502 k €
227 326
≈ 51,1 k €
10
2014
1 476 297
≈ 332 k €
108 089
≈ 24,3 k €
8
2013
1 281 297
≈ 290 k €
-136 262
≈ -30,8 k €
3
2012
1 820 575
≈ 409 k €
473 992
≈ 106 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

28%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

1,21

Rotation des actifs

1,29

Chiffre d'affaires / salarié

685 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2011-01-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ELECTRO ESTETIC SRL după CUI?

Cauți CUI 27871774. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELECTRO ESTETIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ELECTRO ESTETIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ELECTRO ESTETIC SRL, CUI 27871774, nr. Reg. Com. J2011000016353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ELECTRO ESTETIC SRL în 2025?

ELECTRO ESTETIC SRL (CUI 27871774) a avut o marjă de profit net de 28% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).