Retour à la recherche

FINE SUPPORT SRL

ActifAssujetti à la TVA

FINE SUPPORT SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7020 pentru activități de consultanță în afaceri și management.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27842124 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°6757CAEN 7020 n°828

Informations générales

NomFINE SUPPORT SRL
CUI27842124
N° d'immatriculationJ2010002074358
AdresseStr. CIOCÎRLIEI, 67, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation22/12/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MORARU ADRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

968 k RON

vs 563 k RON

≈ 192 k €

Profit net (2025)

565 k RON

vs 245 k RON

≈ 112 k €

Capitaluri proprii (2025)

625 k RON

vs 526 k RON

≈ 124 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
967 736
≈ 192 k €
565 282
≈ 112 k €
1
2024
563 434
≈ 113 k €
244 859
≈ 49,2 k €
2
2023
394 313
≈ 79,7 k €
98 417
≈ 19,9 k €
1
2022
1 417 857
≈ 288 k €
1 133 173
≈ 230 k €
2
2021
2 110 497
≈ 429 k €
1 581 010
≈ 321 k €
2
2020
492 635
≈ 102 k €
80 780
≈ 16,7 k €
1
2019
1 382 277
≈ 291 k €
1 107 866
≈ 233 k €
2
2018
794 557
≈ 171 k €
584 124
≈ 126 k €
1
2017
197 772
≈ 43,3 k €
45 618
≈ 9,99 k €
1
2016
56 351
≈ 12,5 k €
10 311
≈ 2,3 k €
1
2015
236 646
≈ 53,2 k €
106 528
≈ 24 k €
1
2014
38 692
≈ 8,71 k €
5 777
≈ 1,3 k €
1
2013
14 006
≈ 3,17 k €
1 906
≈ 431 €
1
2012
40 144
≈ 9,01 k €
38
≈ 8,53 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

58,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

90,5%

Ratio de liquidité générale

0,72

Rotation des actifs

0,82

Chiffre d'affaires / salarié

968 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2015-11-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FINE SUPPORT SRL după CUI?

Cauți CUI 27842124. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FINE SUPPORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FINE SUPPORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FINE SUPPORT SRL, CUI 27842124, nr. Reg. Com. J2010002074358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FINE SUPPORT SRL în 2025?

FINE SUPPORT SRL (CUI 27842124) a avut o marjă de profit net de 58,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).