Retour à la recherche

EVEREST SPECIAL SRL

Actif

EVEREST SPECIAL SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27825816 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°5138CAEN 6820 n°7375

Informations générales

NomEVEREST SPECIAL SRL
CUI27825816
N° d'immatriculationJ2010000923203
AdresseSOARELUI, 4B, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation17/12/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SICOE VASILE-TEODORadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

214 k RON

vs 200 k RON

≈ 42,5 k €

Profit net (2025)

99,5 k RON

vs 95,1 k RON

≈ 19,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

541 k RON

vs 536 k RON

≈ 107 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
213 986
≈ 42,5 k €
99 521
≈ 19,8 k €
1
2024
200 305
≈ 40,3 k €
95 098
≈ 19,1 k €
—
2023
204 717
≈ 41,4 k €
107 104
≈ 21,7 k €
1
2022
201 747
≈ 40,9 k €
74 388
≈ 15,1 k €
1
2021
189 851
≈ 38,6 k €
150 340
≈ 30,6 k €
1
2020
138 771
≈ 28,7 k €
68 392
≈ 14,1 k €
1
2019
176 307
≈ 37,2 k €
79 213
≈ 16,7 k €
1
2018
193 452
≈ 41,6 k €
123 832
≈ 26,6 k €
1
2017
185 320
≈ 40,6 k €
125 829
≈ 27,5 k €
1
2016
184 382
≈ 41,1 k €
104 065
≈ 23,2 k €
1
2015
211 451
≈ 47,6 k €
106 288
≈ 23,9 k €
1
2014
218 803
≈ 49,2 k €
97 449
≈ 21,9 k €
1
2013
238 178
≈ 53,9 k €
144 859
≈ 32,8 k €
1
2012
231 824
≈ 52 k €
306 526
≈ 68,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

46,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

18,4%

Ratio de liquidité générale

53,16

Rotation des actifs

0,39

Chiffre d'affaires / salarié

214 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma EVEREST SPECIAL SRL după CUI?

Cauți CUI 27825816. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EVEREST SPECIAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EVEREST SPECIAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EVEREST SPECIAL SRL, CUI 27825816, nr. Reg. Com. J2010000923203, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EVEREST SPECIAL SRL în 2025?

EVEREST SPECIAL SRL (CUI 27825816) a avut o marjă de profit net de 46,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).