Retour à la recherche

COREBOS SRL

ActifAssujetti à la TVA

COREBOS SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 59.195.259 lei și un profit net de 2.376.568 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27814663 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°238CAEN 5611 n°24

Informations générales

NomCOREBOS SRL
CUI27814663
N° d'immatriculationJ2010002025354
AdresseStr. HEBE, 57, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal5611
Date d'immatriculation15/12/2010
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

59,2 M RON

vs 55,9 M RON

≈ 11,7 M €

Profit net (2025)

2,38 M RON

vs 1,42 M RON

≈ 472 k €

Capitaluri proprii (2025)

6,22 M RON

vs 4,54 M RON

≈ 1,23 M €

Angajați (2025)

191
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
59 195 259
≈ 11,7 M €
2 376 568
≈ 472 k €
191
2024
55 870 215
≈ 11,2 M €
1 423 507
≈ 286 k €
189
2023
54 034 406
≈ 10,9 M €
598 396
≈ 121 k €
195
2022
58 631 221
≈ 11,9 M €
1 420 977
≈ 288 k €
222
2021
42 828 146
≈ 8,7 M €
2 335 576
≈ 475 k €
195
2020
29 786 129
≈ 6,16 M €
1 435 672
≈ 297 k €
213
2019
44 724 781
≈ 9,43 M €
5 731 839
≈ 1,21 M €
204
2018
32 187 213
≈ 6,92 M €
3 623 296
≈ 779 k €
175
2017
24 711 264
≈ 5,41 M €
1 850 806
≈ 405 k €
147
2016
19 593 188
≈ 4,36 M €
2 022 494
≈ 450 k €
121
2015
9 183 967
≈ 2,07 M €
1 909 593
≈ 430 k €
51
2014
1 021 279
≈ 230 k €
5 958
≈ 1,34 k €
13
2013
383 434
≈ 86,8 k €
-48 644
≈ -11 k €
5
2012
425 380
≈ 95,5 k €
2 266
≈ 509 €
5

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

38,2%

Ratio de liquidité générale

0,52

Rotation des actifs

3,58

Chiffre d'affaires / salarié

310 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-12-20—

Întrebări frecvente

Cum verific firma COREBOS SRL după CUI?

Cauți CUI 27814663. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COREBOS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru COREBOS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea COREBOS SRL, CUI 27814663, nr. Reg. Com. J2010002025354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are COREBOS SRL în 2025?

COREBOS SRL (CUI 27814663) a avut o marjă de profit net de 4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).