Retour à la recherche

ASCENTA MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

ASCENTA MANAGEMENT SRL este o companie cu sediul în Brașov înființată în anul 2010. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.053.102 lei și un profit net de 1.165.453 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27673688 · Santé financière

Classement en 2025 : Brașov n°12714CAEN 7020 n°2261

Informations générales

NomASCENTA MANAGEMENT SRL
CUI27673688
N° d'immatriculationJ2010001232083
AdresseTURNULUI, 5, Municipiul Braşov, Braşov
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation05/11/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
REBIC VASILE FLORINadministrator
SAVIN SILVIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

249 k RON

vs 2,05 M RON

≈ 49,4 k €

Profit net (2025)

114 k RON

vs 1,17 M RON

≈ 22,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

114 k RON

vs 1,17 M RON

≈ 22,7 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
248 850
≈ 49,4 k €
113 988
≈ 22,6 k €
0
2024
2 053 102
≈ 413 k €
1 165 453
≈ 234 k €
3
2023
820 768
≈ 166 k €
371 691
≈ 75,1 k €
3
2022
1 339 996
≈ 272 k €
328 026
≈ 66,5 k €
4
2021
781 798
≈ 159 k €
206 536
≈ 42 k €
5
2020
1 808 207
≈ 374 k €
1 186 620
≈ 245 k €
4
2019
3 353 872
≈ 707 k €
2 558 054
≈ 539 k €
6
2018
3 490 926
≈ 750 k €
2 072 875
≈ 445 k €
12
2017
1 384 734
≈ 303 k €
657 764
≈ 144 k €
6
2016
269 849
≈ 60,1 k €
34 942
≈ 7,78 k €
2
2015
267 124
≈ 60,1 k €
25 327
≈ 5,7 k €
2
2014
214 156
≈ 48,2 k €
-124 928
≈ -28,1 k €
2
2013
496 152
≈ 112 k €
56 891
≈ 12,9 k €
2
2012
504 078
≈ 113 k €
104 363
≈ 23,4 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

45,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,78

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-11-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASCENTA MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 27673688. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASCENTA MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASCENTA MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASCENTA MANAGEMENT SRL, CUI 27673688, nr. Reg. Com. J2010001232083, sediu Municipiul Braşov, Braşov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASCENTA MANAGEMENT SRL în 2025?

ASCENTA MANAGEMENT SRL (CUI 27673688) a avut o marjă de profit net de 45,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).