Retour à la recherche

BG & V CONSULTING SRL

ActifAssujetti à la TVA

BG & V CONSULTING SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.111.172 lei și un profit net de 250.423 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27492355 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°6886CAEN 6920 n°590

Informations générales

NomBG & V CONSULTING SRL
CUI27492355
N° d'immatriculationJ2010001635125
Adresse16 FEBRUARIE, 1 A, Municipiul Dej, Cluj
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation08/10/2010
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Dej
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,25 M RON

vs 1,11 M RON

≈ 249 k €

Profit net (2025)

133 k RON

vs 250 k RON

≈ 26,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

143 k RON

vs 251 k RON

≈ 28,4 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 253 193
≈ 249 k €
133 238
≈ 26,4 k €
8
2024
1 111 172
≈ 223 k €
250 423
≈ 50,3 k €
9
2023
1 029 983
≈ 208 k €
364 458
≈ 73,7 k €
8
2022
947 443
≈ 192 k €
419 417
≈ 85 k €
8
2021
920 987
≈ 187 k €
381 761
≈ 77,6 k €
8
2020
826 471
≈ 171 k €
412 594
≈ 85,3 k €
8
2019
673 341
≈ 142 k €
160 089
≈ 33,7 k €
8
2018
560 803
≈ 121 k €
171 501
≈ 36,9 k €
10
2017
505 893
≈ 111 k €
110 758
≈ 24,2 k €
10
2016
420 395
≈ 93,6 k €
159 681
≈ 35,6 k €
6
2015
216 948
≈ 48,8 k €
17 208
≈ 3,87 k €
6
2014
204 253
≈ 46 k €
26 440
≈ 5,95 k €
6
2013
211 291
≈ 47,8 k €
12 558
≈ 2,84 k €
9
2012
160 041
≈ 35,9 k €
7 276
≈ 1,63 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

93%

Ratio de liquidité générale

0,81

Rotation des actifs

1,9

Chiffre d'affaires / salarié

157 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma BG & V CONSULTING SRL după CUI?

Cauți CUI 27492355. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BG & V CONSULTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BG & V CONSULTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BG & V CONSULTING SRL, CUI 27492355, nr. Reg. Com. J2010001635125, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BG & V CONSULTING SRL în 2025?

BG & V CONSULTING SRL (CUI 27492355) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).