Retour à la recherche

UNIC FAUR SRL

ActifAssujetti à la TVA

UNIC FAUR SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Mangalia, Constanța. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 475.404 lei și profitul net a fost de 21.734 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 2748459 · Santé financière

Classement en 2025 : Constanța n°8933CAEN 4711 n°12443

Informations générales

NomUNIC FAUR SRL
CUI2748459
N° d'immatriculationJ1992005658133
AdresseStr. PETRU MAIOR, CAMERA NR.1, 28, Municipiul Mangalia, Constanţa
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation27/10/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

475 k RON

vs 443 k RON

≈ 94,4 k €

Profit net (2025)

21,7 k RON

vs 78,3 k RON

≈ 4,31 k €

Capitaluri proprii (2025)

161 k RON

vs 139 k RON

≈ 31,9 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
475 404
≈ 94,4 k €
21 734
≈ 4,31 k €
3
2024
443 094
≈ 89,1 k €
78 253
≈ 15,7 k €
3
2023
338 187
≈ 68,4 k €
-27 802
≈ -5,62 k €
3
2022
294 872
≈ 59,8 k €
9 209
≈ 1,87 k €
3
2021
222 477
≈ 45,2 k €
24 857
≈ 5,05 k €
4
2020
297 461
≈ 61,5 k €
-27 888
≈ -5,77 k €
4
2019
213 543
≈ 45 k €
10 404
≈ 2,19 k €
4
2018
167 546
≈ 36 k €
4 007
≈ 861 €
3
2017
247 490
≈ 54,2 k €
8 305
≈ 1,82 k €
4
2016
262 611
≈ 58,5 k €
386
≈ 86 €
4
2015
570 376
≈ 128 k €
1 299
≈ 292 €
6
2014
548 570
≈ 123 k €
5 431
≈ 1,22 k €
7
2013
728 539
≈ 165 k €
2 114
≈ 478 €
6
2012
1 001 762
≈ 225 k €
2 529
≈ 568 €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,5%

Ratio de liquidité générale

1,22

Rotation des actifs

1,29

Chiffre d'affaires / salarié

158 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNIC FAUR SRL după CUI?

Cauți CUI 2748459. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNIC FAUR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNIC FAUR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UNIC FAUR SRL, CUI 2748459, nr. Reg. Com. J1992005658133, sediu Municipiul Mangalia, Constanţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNIC FAUR SRL în 2025?

UNIC FAUR SRL (CUI 2748459) a avut o marjă de profit net de 4,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).