Retour à la recherche

CANDREANU JUNIOR SRL

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 27428654 · Santé financière

Classement en 2024 : Timiș n°2393CAEN 4771 n°160

Informations générales

NomCANDREANU JUNIOR SRL
CUI27428654
N° d'immatriculationJ2010001513355
AdresseStr. POMICULTURII, 50, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4771
Codes CAEN autorisés47714772
Date d'immatriculation27/09/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

3,75 M RON

vs 4,7 M RON

≈ 753 k €

Profit net (2024)

383 k RON

vs 810 k RON

≈ 77 k €

Capitaluri proprii (2024)

1,69 M RON

vs 1,31 M RON

≈ 339 k €

Angajați (2024)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
3 748 166
≈ 753 k €
383 119
≈ 77 k €
11
2023
4 698 351
≈ 950 k €
810 019
≈ 164 k €
12
2022
4 094 578
≈ 830 k €
1 041 855
≈ 211 k €
9
2021
2 921 465
≈ 594 k €
240 283
≈ 48,8 k €
9
2020
1 926 940
≈ 398 k €
188 617
≈ 39 k €
15
2019
2 392 932
≈ 504 k €
141 594
≈ 29,8 k €
13
2018
1 340 372
≈ 288 k €
140 972
≈ 30,3 k €
—
2017
675 949
≈ 148 k €
24 735
≈ 5,41 k €
7
2016
267 245
≈ 59,5 k €
4 105
≈ 914 €
5
2015
261 748
≈ 58,9 k €
3 387
≈ 762 €
5
2014
152 419
≈ 34,3 k €
6 411
≈ 1,44 k €
2
2013
111 281
≈ 25,2 k €
6 583
≈ 1,49 k €
2
2012
121 267
≈ 27,2 k €
3 183
≈ 714 €
2
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

10,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

22,7%

Ratio de liquidité générale

1,3

Rotation des actifs

1,23

Chiffre d'affaires / salarié

341 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-09-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CANDREANU JUNIOR SRL după CUI?

Cauți CUI 27428654. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CANDREANU JUNIOR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CANDREANU JUNIOR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CANDREANU JUNIOR SRL, CUI 27428654, nr. Reg. Com. J2010001513355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CANDREANU JUNIOR SRL în 2024?

CANDREANU JUNIOR SRL (CUI 27428654) a avut o marjă de profit net de 10,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).