Retour à la recherche

PHOTO - REVOLUTION SRL

Actif

PHOTO - REVOLUTION SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 355.317 lei și un profit net de 104.036 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27403510 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°12805CAEN 7420 n°273

Informations générales

NomPHOTO - REVOLUTION SRL
CUI27403510
N° d'immatriculationJ35/1465/2010
AdresseIONEL PERLEA, 9, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal7420
Date d'immatriculation20/09/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

355 k RON

vs 298 k RON

≈ 70,5 k €

Profit net (2025)

104 k RON

vs 103 k RON

≈ 20,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

104 k RON

vs 104 k RON

≈ 20,7 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
355 317
≈ 70,5 k €
104 036
≈ 20,6 k €
3
2024
297 778
≈ 59,9 k €
103 149
≈ 20,7 k €
3
2023
288 477
≈ 58,3 k €
174 879
≈ 35,4 k €
1
2022
292 619
≈ 59,3 k €
180 055
≈ 36,5 k €
1
2021
288 139
≈ 58,6 k €
186 760
≈ 38 k €
1
2020
246 030
≈ 50,9 k €
166 027
≈ 34,3 k €
1
2019
295 339
≈ 62,2 k €
206 177
≈ 43,4 k €
1
2018
259 376
≈ 55,7 k €
81 705
≈ 17,6 k €
3
2017
219 287
≈ 48 k €
24 257
≈ 5,31 k €
3
2016
183 280
≈ 40,8 k €
100 709
≈ 22,4 k €
2
2015
22 817
≈ 5,13 k €
5 202
≈ 1,17 k €
—
2014
25 412
≈ 5,72 k €
3 553
≈ 799 €
—
2013
26 230
≈ 5,94 k €
1 384
≈ 313 €
1
2012
54 480
≈ 12,2 k €
7 399
≈ 1,66 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

29,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,6%

Ratio de liquidité générale

1,59

Rotation des actifs

1,41

Chiffre d'affaires / salarié

118 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PHOTO - REVOLUTION SRL după CUI?

Cauți CUI 27403510. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PHOTO - REVOLUTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PHOTO - REVOLUTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PHOTO - REVOLUTION SRL, CUI 27403510, nr. Reg. Com. J35/1465/2010, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PHOTO - REVOLUTION SRL în 2025?

PHOTO - REVOLUTION SRL (CUI 27403510) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).