Retour à la recherche

JARM CONSULT S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

JARM CONSULT S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în sat Moşniţa Veche, județul Timiș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 240.040 lei și un profit net de 33.887 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27389962 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°16424CAEN 4619 n°3526

Informations générales

NomJARM CONSULT S.R.L.
CUI27389962
N° d'immatriculationJ2018000592359
AdressePanseluței, 1, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal4619
Date d'immatriculation26/02/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
JICMUND RĂZVANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

238 k RON

vs 240 k RON

≈ 47,2 k €

Profit net (2025)

31,1 k RON

vs 33,9 k RON

≈ 6,17 k €

Capitaluri proprii (2025)

76,2 k RON

vs 85,1 k RON

≈ 15,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
237 781
≈ 47,2 k €
31 109
≈ 6,17 k €
1
2024
240 040
≈ 48,3 k €
33 887
≈ 6,81 k €
1
2023
259 352
≈ 52,4 k €
119 702
≈ 24,2 k €
1
2022
215 183
≈ 43,6 k €
84 610
≈ 17,2 k €
1
2021
156 410
≈ 31,8 k €
61 643
≈ 12,5 k €
1
2020
129 953
≈ 26,9 k €
39 829
≈ 8,23 k €
1
2019
147 520
≈ 31,1 k €
66 030
≈ 13,9 k €
1
2018
141 211
≈ 30,3 k €
23 908
≈ 5,14 k €
1
2017
125 091
≈ 27,4 k €
125
≈ 27,4 €
1
2016
110 437
≈ 24,6 k €
-1 255
≈ -279 €
1
2015
121 606
≈ 27,4 k €
-5 835
≈ -1,31 k €
1
2014
114 671
≈ 25,8 k €
-25 996
≈ -5,85 k €
1
2013
113 808
≈ 25,8 k €
-6 713
≈ -1,52 k €
1
2012
106 291
≈ 23,9 k €
-2 160
≈ -485 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

13,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

40,8%

Ratio de liquidité générale

0,06

Rotation des actifs

1,01

Chiffre d'affaires / salarié

238 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-09-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma JARM CONSULT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27389962. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru JARM CONSULT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru JARM CONSULT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea JARM CONSULT S.R.L., CUI 27389962, nr. Reg. Com. J2018000592359, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are JARM CONSULT S.R.L. în 2025?

JARM CONSULT S.R.L. (CUI 27389962) a avut o marjă de profit net de 13,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).