Retour à la recherche

PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL

Actif

PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL este o firmă înființată în anul 2010 cu sediul în satul Gugești, județul Vrancea. Compania are ca activitate principală fabricarea pâinii, prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27381322 · Santé financière

Classement en 2025 : Vrancea n°4102CAEN 1071 n°3764

Informations générales

NomPANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL
CUI27381322
N° d'immatriculationJ39/354/2010
AdresseUNIRII, 39, Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea
Code CAEN principal1071
Codes CAEN autorisés107110724724494152108292
Date d'immatriculation13/09/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

207 k RON

vs 204 k RON

≈ 41,1 k €

Profit net (2025)

1,28 k RON

vs 13,4 k RON

≈ 254 €

Capitaluri proprii (2025)

-2,68 k RON

vs -3,96 k RON

≈ -531 €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
207 187
≈ 41,1 k €
1 280
≈ 254 €
4
2024
204 187
≈ 41 k €
13 375
≈ 2,69 k €
4
2023
177 976
≈ 36 k €
-17 978
≈ -3,63 k €
4
2022
160 309
≈ 32,5 k €
341
≈ 69,1 €
4
2021
106 920
≈ 21,7 k €
5 930
≈ 1,21 k €
3
2020
60 235
≈ 12,5 k €
-24 732
≈ -5,11 k €
3
2019
66 004
≈ 13,9 k €
-40 118
≈ -8,45 k €
3
2018
58 232
≈ 12,5 k €
-42 309
≈ -9,09 k €
3
2017
52 962
≈ 11,6 k €
-16 429
≈ -3,6 k €
3
2016
57 532
≈ 12,8 k €
-3 450
≈ -768 €
2
2015
60 205
≈ 13,5 k €
-3 229
≈ -726 €
2
2014
76 687
≈ 17,3 k €
0
≈ 0 €
3
2013
23 118
≈ 5,23 k €
-9 031
≈ -2,04 k €
3
2012
47 094
≈ 10,6 k €
0
≈ 0 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,84

Rotation des actifs

14,63

Chiffre d'affaires / salarié

51,8 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL după CUI?

Cauți CUI 27381322. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL, CUI 27381322, nr. Reg. Com. J39/354/2010, sediu Sat Gugeşti, Comuna Gugeşti, Vrancea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL în 2025?

PANIFICAŢIE LUCA' S DAYS SRL (CUI 27381322) a avut o marjă de profit net de 0,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).