Retour à la recherche

SECURITY STRIKE GUARD SRL

ActifAssujetti à la TVA

SECURITY STRIKE GUARD SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Comuna Dărăști-Ilfov. Activitatea principală este codul CAEN 8010, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.810.115 lei și un profit net de 850.305 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27363288 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°7103CAEN 8010 n°303

Informations générales

NomSECURITY STRIKE GUARD SRL
CUI27363288
N° d'immatriculationJ2010002374238
AdresseStr. MIHAI EMINESCU, 22A, Sat Dărăşti-Ilfov, Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov
Code CAEN principal8001
Codes CAEN autorisés46174639800180098010
Date d'immatriculation08/09/2010
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,59 M RON

vs 1,81 M RON

≈ 317 k €

Profit net (2025)

678 k RON

vs 850 k RON

≈ 135 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,81 M RON

vs 1,99 M RON

≈ 360 k €

Angajați (2025)

12
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 594 839
≈ 317 k €
677 916
≈ 135 k €
12
2024
1 810 115
≈ 364 k €
850 305
≈ 171 k €
14
2023
1 459 698
≈ 295 k €
790 386
≈ 160 k €
11
2022
1 284 979
≈ 261 k €
510 689
≈ 104 k €
16
2021
1 595 768
≈ 324 k €
542 028
≈ 110 k €
19
2020
2 031 161
≈ 420 k €
1 026 243
≈ 212 k €
24
2019
1 622 305
≈ 342 k €
663 226
≈ 140 k €
24
2018
1 210 172
≈ 260 k €
340 602
≈ 73,2 k €
23
2017
1 158 347
≈ 254 k €
353 397
≈ 77,4 k €
21
2016
1 009 364
≈ 225 k €
183 788
≈ 40,9 k €
26
2015
940 682
≈ 212 k €
160 483
≈ 36,1 k €
23
2014
724 619
≈ 163 k €
23 009
≈ 5,18 k €
16
2013
338 990
≈ 76,7 k €
5 824
≈ 1,32 k €
11
2012
500 581
≈ 112 k €
5 706
≈ 1,28 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

42,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

37,4%

Ratio de liquidité générale

13,19

Rotation des actifs

0,78

Chiffre d'affaires / salarié

133 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2010-09-10—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SECURITY STRIKE GUARD SRL după CUI?

Cauți CUI 27363288. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SECURITY STRIKE GUARD SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SECURITY STRIKE GUARD SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SECURITY STRIKE GUARD SRL, CUI 27363288, nr. Reg. Com. J2010002374238, sediu Sat Dărăşti-Ilfov, Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SECURITY STRIKE GUARD SRL în 2025?

SECURITY STRIKE GUARD SRL (CUI 27363288) a avut o marjă de profit net de 42,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).