Retour à la recherche

MONITIVE COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

MONITIVE COM SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Timiș. Activitatea principală este codul CAEN 6209.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 27263785 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°9332CAEN 6209 n°397

Informations générales

NomMONITIVE COM SRL
CUI27263785
N° d'immatriculationJ2010001246358
AdresseARMONIEI, 23A, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6290
Codes CAEN autorisés620162036209621062206290
Date d'immatriculation10/08/2010
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DANILIUC LUCIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

567 k RON

vs 563 k RON

≈ 112 k €

Profit net (2025)

417 k RON

vs 430 k RON

≈ 82,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

417 k RON

vs 430 k RON

≈ 82,9 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
566 512
≈ 112 k €
417 250
≈ 82,8 k €
1
2024
562 869
≈ 113 k €
429 510
≈ 86,3 k €
1
2023
558 368
≈ 113 k €
322 609
≈ 65,2 k €
1
2022
541 384
≈ 110 k €
345 009
≈ 70 k €
1
2021
365 524
≈ 74,3 k €
131 708
≈ 26,8 k €
1
2020
327 083
≈ 67,6 k €
93 527
≈ 19,3 k €
1
2019
316 217
≈ 66,6 k €
185 756
≈ 39,1 k €
1
2018
203 782
≈ 43,8 k €
60 029
≈ 12,9 k €
1
2017
228 120
≈ 49,9 k €
70 069
≈ 15,3 k €
1
2016
71 373
≈ 15,9 k €
-53 623
≈ -11,9 k €
1
2015
162 328
≈ 36,5 k €
58 179
≈ 13,1 k €
1
2014
263 099
≈ 59,2 k €
135 153
≈ 30,4 k €
1
2013
228 895
≈ 51,8 k €
85 352
≈ 19,3 k €
2
2012
163 562
≈ 36,7 k €
63 358
≈ 14,2 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

73,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

23,91

Rotation des actifs

1,3

Chiffre d'affaires / salarié

567 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-11-23—
2010-08-122017-04-13Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONITIVE COM SRL după CUI?

Cauți CUI 27263785. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONITIVE COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONITIVE COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONITIVE COM SRL, CUI 27263785, nr. Reg. Com. J2010001246358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONITIVE COM SRL în 2025?

MONITIVE COM SRL (CUI 27263785) a avut o marjă de profit net de 73,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).